شناسه : 159
سه شنبه 11 آبان 1395 ساعت 14:06 2016-11-1 14:06:33
Mary Kay به عنوان پنجمین برند جهانی محصولات مراقبت از پوست نامگذاری شد.
Mary Kay به عنوان پنجمین برند جهانی محصولات مراقبت از پوست نامگذاری شد.

Mary Kay به عنوان پنجمین برند جهانی محصولات مراقبت از پوست نامگذاری شد.

این شرکت در اکتبر سال 2016، پنجاه و سومین سالگرد توانمندی سازی کارآفرینان زن را با ارائه فرصت کاری انعطاف پذیرش جشن گرفت. این برند ارائه دهنده محصولات زیبایی است که فروشندگان آن در بیش از 35 بازار در سر تا سر دنیا فعالیت دارند،این شرکت توسط Euromonitor International در اواخر سال 2015 به عنوان پنجمین برند جهانی محصولات زیبایی انتخاب شد.

شرکت نامبرده به دلیل اشتغال طولانی مدت به تولید و ارائه محصولات زیبایی شناخته شده است.   این شرکت در ابتدای شروع کارش در سال 1963 فقط 5 محصول را از ساختمانی کوچک در شهر دالاس عرضه کرد، اما این برند جهانی امروز بیش از 300 محصول زیبایی و مراقبت از پوست را عرضه کرده است. محصولات ارائه شده توسط شرکت توانسته انواع نیازهای مراقبت از پوست بانوان را با گونه های متفاوت پوست برآورده کند.

Sheryl Adkins-Green مدیر ارشد بخش بازاریابی شرکت می گوید: مراقبت از پوست در قلب سبد محصولات  Mary Kay قرار دارد و ما هیجان زده هستیم که توسط Euromonitor به عنوان پنجمین برند جهانی محصولات زیبایی معرفی شده ایم.

ما و تیم تولیدی مان وسواس خاصی در مراقبت از پوست داشته ایم و ترکیبی از آخرین مواد اولیه، تکنولوژی و نوآوری ها را به همراه تیم تخصصی و گروه علمی در تولید و ارائه محصولات مان مورد استفاده قرار داده ایم.امروز به سه و نیم میلیون نماینده فروش مان که توانستند این رتبه را با کار سخت و سرسپردگی شان به برند Mary Kay و مشتریان آن به ثبت برسانند، افتخار می کنیم.

شرکت Mary Kay هر ساله هزاران تست را اجرا می کند و میلیون ها دلار را صرف تحقیق برای اطمینان یافتن از بالا بودن کیفیت و کارایی محصولات شرکت می کند. تا به امروز، این شرکت بیش از 1200 حق ثبت اختراع برای محصولات، تکنولوژی پیشرفته و طراحی بسته بندی برای محصولات زیبایی را کسب کرده است.

تحقیقات محصولی متنوع و اختراعات نوآورانه دو عاملی هستند که منجر شده این شرکت توسط Euromonitor  به عنوان پنجمین برند جهانی به رسمیت شناخته شود.

هرکدام از محصولات Mary Kay فرآیند تحقیقاتی و آزمایش توسط مصرف کنندگان را پشت سرگذاشته اند. محصولات قوی، تأثیرات اجتماعی مثبت، فرصت های باارزش  دست آوردهایی هستند که این شرکت در طول 50 سال ارئه کرده است.


اضافه کردن دیدگاه جدید