شناسه : 287
چهارشنبه 26 آبان 1395 ساعت 14:38 2016-11-16 14:38:06
اخیراً معضل دیگری در کنار معضلات روز بازاریابی شبکه ای، به وجود آمده و متأسفانه دامنه آن در حال گسترش است و آن معضل افزایش عضویت بازاریابان در شرکت های فاقد مجوز فعالیت بازاریابی شبکه ای است.
اخیراً معضل دیگری در کنار معضلات روز بازاریابی شبکه ای، به وجود آمده و متأسفانه دامنه آن در حال گسترش است و آن معضل افزایش عضویت بازاریابان در شرکت های فاقد مجوز فعالیت بازاریابی شبکه ای است.

اخیراً معضل دیگری در کنار معضلات روز بازاریابی شبکه ای، به وجود آمده و متأسفانه دامنه آن در حال گسترش است و آن معضل افزایش عضویت بازاریابان در شرکت های فاقد مجوز فعالیت بازاریابی شبکه ای است. یکی دیگر از شرکت هایی که اقدام به جذب نماینده فروش نموده شرکت organo gold است. این شرکت یکی از شرکت های تولید قهوه و نوشیدنی های مشابه است که از سال 2010 به روش نتورک مارکتینگ اقدام به عرضه محصولاتش کرده است. این شرکت یک شرکت بین المللی بازاریابی شبکه ای است و در راستای دست یابی به رسالت شرکت که اهداء زندگی سالم به افراد است، اقدام به جذب نماینده فروش در شرکت های مختلف نموده است. یکی از کشورهای هدف این شرکت، کشور ما است.
متأسفانه با وجود اطلاع رسانی هایی که در این باب صورت گرفته و بارها تذکر داده شده است که مجوزی برای فعالیت شرکت های خارجی صادر نشده، اما باز هم شاهد هستیم برخی اقدام به عضویت و فعالیت به عنوان نماینده فروش این شرکت ها نموده اند.
از دلایلی که تأکید بر عدم عضویت در شرکت های فاقد مجوز به ویژه شرکت های خارجی وجود دارد، عدم امکان پیکیری حقوق بازاریابان است. قابل ذکر است در صورت احراز عضویت بازاریاب در شرکت های فاقد مجوز از وزارت صنعت، معدن و تجارت، با افراد عضو شده مطابق ضوابط و مقررات برخورد صورت خواهد گرفت؛ حتی اگر این شرکت ها دارای شهرت بین المللی باشند.
 

منبع: ایران هشدار


دیدگاه ها

سلام اگه داخل ایران فعالیت نداشته باشی و فقط خارج ایران تیمت کار کنه باز غیر مجازه؟
دقت کردین وقتی سوار هواپیما میشی از مرز ایران که رد میشه دیگه حجاب اجباری نیست
فکر نکنک فعالیت خارج ایران ربطی به ایران داشته باشه

اگر همان شخصی که از کشور خارج شده و کشف حجاب کرده با سند و مدرک ثابت بشه اونجا کشف حجاب کرده تا برگشت ایران میفرستنش همونجا که باید

اضافه کردن دیدگاه جدید