شناسه : 367
يكشنبه 17 بهمن 1395 ساعت 10:27 2017-2-5 10:27:48
درپی رواج استفاده از برخی اصطلاحات نامتعارف و مورد استفاده شرکت های هرمی توسط بازاریابان، کمیته محترم نظارت ممنوعیتی را با مضمون زیر در این مورد وضع کرده است.
درپی رواج استفاده از برخی اصطلاحات نامتعارف و مورد استفاده شرکت های هرمی توسط بازاریابان، کمیته محترم نظارت ممنوعیتی را با مضمون زیر در این مورد وضع کرده است.

درپی رواج استفاده از برخی اصطلاحات نامتعارف و مورد استفاده شرکت های هرمی توسط بازاریابان، کمیته محترم نظارت ممنوعیتی را با مضمون زیر در این مورد وضع کرده است. متن اطلاعیه کمیته به این شرح است:

 

مدیران و بازاریابان محترم شرکت ­های بازاریابی شبکه­ ای

طبق بخشنامه شماره 245024/ 60مورخ 95/11/13 دبیرخانه کمیته نظارت استفاده از اسامی، عناوین و یا اصطلاحات نامتعارف و نامانوس برای بازاریابان و سازمان های  فروش آنها از قبیل انقلاب نتورک، ارتش نتورک و... ممنوع است.بدیهی است درصورت عدم رعایت موضوع تبعات حقوقی ناشی از آن متوجه شرکت ها و بازاریاب خاطی خواهد بود. 


دیدگاه ها

سلام,دلیل اینکه چرا network marketing رو بازاریابی معرفی می کنید نمیدونم,اما آنچه مسلمه نه معنی این کلمات میشه(بازاریابی شبکه ای) و نه در تعریف نتورک مارکتینگ حقیقی کاربر نتورک یه بازاریاب یا فروشنده فرض میشه,صرفا مشتری فعال بودن یعنی علاوه بر مشتری ثابت شدن خود ,اطرافیانش رو هم دعوت میکنه تا اونها هم مشتری ثابت شرکت نتورک بشوند تا صرفا محصولات مورد مصرف عامه مردم رو برای مصرف خودشون بخرند نه برای فروش به دیگری و اضافه شدن تعداد واسطه ها و.....
از بابت تحریف رسالت نتورک مارکتینگ متاسفم و شما رو هم دعوت می کنم به پیاده سازی نتورک مارکتینگ حقیقی که به عموم مردم قراره کمک بکنه نه اینکه باعث مزاحمت برای زندگی مردم و ترس اونها از این شغل زیبا و نجات بخش بشود

اضافه کردن دیدگاه جدید