شناسه : 369
يكشنبه 17 بهمن 1395 ساعت 15:58 2017-2-5 15:58:45
THF، مؤسسه خیریه USANA است که رسالتش فراهم کردن ملزومات حیاتی همانند موادغذایی، لباس، سرپناه، کمک های پزشکی و آموزش سلامتی برای افراد نیازمند و افراد در رنج و سختی است.
THF، مؤسسه خیریه USANA است که رسالتش فراهم کردن ملزومات حیاتی همانند موادغذایی، لباس، سرپناه، کمک های پزشکی و آموزش سلامتی برای افراد نیازمند و افراد در رنج و سختی است.

THF، مؤسسه خیریه USANA است که رسالتش فراهم کردن ملزومات حیاتی همانند موادغذایی، لباس، سرپناه، کمک های پزشکی و آموزش سلامتی برای افراد نیازمند و افراد در رنج و سختی است. این مؤسسه اعلام کرده در سال 2016 بیش از 2.6 میلیون دلار اختصاص برای کمک به افراد نیازمند داده است.

در سال گذشته، گروهی از نمایندگان مستقل USANA که مشارکت داوطلبانه در THF دارند، سفرهای بشردوستانه ای را به مناطق محروم مکزیک و وینسنت گوئرو داشته اند و در آنجا به ارائه خدمات در یتیم خانه ها و مناطق محروم اطراف پرداخته اند.

کمک های ارائه شده توسط این افراد در زمینه کمک های پزشکی، خدمات بهداشت دهان و دندان، ساخت و ساز ساختمان برای فقرا و ارائه یکسال از محصولات غذایی برای کودکان فقر ساکن در یتیم خانه بوده است. این بنیاد همچنین در هائیتی، کمک های زیادی را به منظور بازسازی خرابی ها پس از طوفان ارائه کرده است.

Brian Paul مدیر روابط عمومی THF می گوید: ما خیلی خوشحالیم که یکسال دیگر این فرصت در اختیارمان قرار گرفت تا بتوانیم تأثیر مثبتی بر روی زندگی افراد نیازمند در سرتاسر دنیا بگذاریم. ما مشتاقانه منتظر آغاز سال دیگری هستیم تا در آن بتوانیم به کاهش درد و رنج مردم در مناطق محروم و مصیبت زده کمک کنیم.

کمک های ارائه شده توسط این بنیاد:

-  فراهم کردن بیش از 2/6 میلیون وعده غذایی برای کودکان یتیم خانه؛

- اختصاص بیش از 180 هزار دلار برای حمایت از برنامه های آموزش سلامت و تأمین غذا و مسکن؛

-  ارائه 738.722 دلار مولتی ویتامین Usanimals را برای کودکان یتیم خانه ها، کلینیک ها و شبکه های خیریه در سرتاسر دنیا؛

- ارئه بیش از 400 ساعت خدمات داوطلبانه.

مؤسسه خیریه سلامت THF توسط شرکت USANA تأسیس شده است. این شرکت تولید کننده و عرضه کننده مواد غذایی، به منظور فراهم کردن فرصت توجه به افراد نیازمند در سرتاسر دنیا این مؤسسه را در سال 2012 در شهر Salt Lake تأسیس کرد.

تمام هزینه های مدیریت این مؤسسه توسط شرکت USANA تأمین می شود و به مدیریت مؤسسه اجازه داده شده 100 درصد دلارهای کمک شده را صرف افراد نیازمند کند.

تا به حال از طریق مأموریت های بشردوستانه این سازمان، کمک های دولتی، جمع آوری اعانه و همکاری با انجمن تنیس زنان، این سازمان غیر انتفاعی بیش از 13 میلیون دلار برای کمک به افراد نیازمند در سر تا سر دنیا جمع آوری کرده است.

این مؤسسه بیش از 6.3 میلیون دلار مولتی ویتامین کودکان را به صندوق حمایت از کودکان فقیر و 5.7 میلیون دلار به کودکان دچار فقر تغذیه کمک کرده است. همچنین کمک به مناطقی که دچار بلایای طبیعی شده اند جزء برنامه های این مؤسسه بوده است.

 


اضافه کردن دیدگاه جدید