شناسه : 552
شنبه 4 شهريور 1396 ساعت 11:11 2017-8-26 11:11:58
با ادامه فعالیت شرکت متخلف  «آینوتی» با وجود همه هشدارها و تذکرات نهادهای ذیربط، سایت شرکت مربوطه به آدرس inoti.ir فیلتر شد.
inoti یا شرکت گسترش طراحان نقش الماس

چرا با آی نوتی برخورد شد؟

با ادامه فعالیت شرکت متخلف «آینوتی» با وجود همه هشدارها و تذکرات نهادهای ذیربط، سایت شرکت مربوطه به آدرس inoti.ir فیلتر شد.

حتماً نام inoti  یا شرکت گسترش طراحان نقش الماس با آدرس اینترنتی https://inoti.ir را شنیده اید؛ شرکتی دارای نماد اعتماد الکترونیکی و ارائه دهنده پنل های پیامکی.

با اینکه این شرکت فعالیت خود را تک سطحی معرفی کرده است، اما در عمل فعالیت تبلیغاتی شرکت و نحوه پرداخت پورسانت به افراد بالاسری براساس عملکرد زیرمجموعه، نشان دهنده شبکه ای بودن فعالیت شرکت است. در بخش توضیح درآمدی شرکت، بخشی با عنوان پاداش کارشناس فروش در نظر گرفته شده که گویای اختصاص پاداش به فروش های انجام گرفته توسط اعضای سطر یک کارشناسان فروش است؛ یعنی براساس الگوی کمینه و بیشینه فروش زیر مجموعه، کارشناسان فروش از مجموع فروش کاربرانی که جذب شرکت کرده اند، پاداش دریافت می کنند. این پاداش یادآور پورسانت حجم فروش گروهی دریافت شده توسط بازاریابان در شرکت های بازاریابی شبکه ای است.

در واقع مطالب فوق بیانگر آن است که  شرکت بدون دارا بودن مجوز فعالیت بازاریابی شبکه ای از مرکز امور اصناف اقدام به فعالیت به آن سبک و سیاق نموده است.

در مطالب قبلی بارها اشاره شده است تنها شرکت هایی که مجوز بازاریابی شبکه ای از مرکز امور اصناف را دریافت نموده اند، اجازه خرید و فروش و پرداخت پورسانت به صورت چند سطحی را دارند.

بدون دریافت پروانه کسب بازاریابی شبکه ای هرگونه فعالیت مشابه حتی با دارا بودن نماد اعتماد الکترونیکی غیر قانونی بوده و مسئولیت فعالیت غیر مجاز شبکه ای برعهده بازاریابان عضو و مسئولین شرکت خواهد بود.

در اقدامات صورت گرفته برای برخورد با فعالیت غیرقانونی شرکت در مرحله اول نماد اعتماد الکترونیکی شرکت به حالت تعلیق درآمد و در مرحله بعدی  سایت شرکت فیلتر شد.

 

 


دیدگاه ها

سایت شرکت ای نوتی تغییر کرده
https://iNoti.Center و تمام فعالیت غییر قانونیش از این طریق انجام میده

سلام
شرکتهای تخفیفات و ایروی هم دارن همینجوری کار میکنن پس چراهنوزسایتشون فیلتر نشده؟

شما نتورکرا کلا با هر ایده و کسب وکاری مخالفید بخصوص شرکتایی که در عرض یه مدت کوتاه پیشرفت چشمگیری کنن.
لازمه بهتون بگم که شما که پرچمدار بازاریابی شبکه ایی هستید حاضرید به بازاریاان آینوتی کمک مالی کنید تا حسن نیت و خالص بودن حرفتان ثابت بشه.
چرا بجای هم جهت شدن و پشتوانه خودتون فقط سعی در کوبیدن رقبا دارید...
ایا به خودتون هم دروغ میگید؟
درد شما کساد شدن کارتونه
و این خوب نیس براتون.
یکم فکر کنید و فرهنگ داشته باشید.
منافعتون به خطر افتاده ..
بنده بعنوان یک نتورکر شرکت بیز
مخالف هجمه و تخریب هستم.
و شاهد بودم که افرادی از سازمان بنده تمام درآمد شون از آینوتی رو تو بیز صرف خرید کردن.
پس لطفا تو قضاوت هاتون عجله نکنید.
منطقی بودن هیچ ضرری به حالتون نداره.
اگه ایرانی هستید و علاقه مند به پبشرفت کشور هستید یه کاری بکنید و حرفی بزنید که عواقبش ضایع شدن نباشه..
ممنون از اینکه نظر بنده رو با کمال عدالت تو سایت میزارید.

با سلام و عرض خسته نباشید. سوالی دارم و اون هم اینه که با وجوده اینکه سایت شرکت متخلف ای نو تی فیبتر شده این شرکت با ادرس جدید داره به کارش ادامه میده و جالب اینه که اعضای این شرکت اعلام میکنن که کانال و سایت ایران هشدار شخصی و دارای وجاهت قانونی نیست. سوالم اینه که چطور با فعالیتش به صورت جدی برخورد نمیشه؟

سلام اگه واقعا اینوتی متخلفه پس چرا برخورد جدی نمیشه سایت رو فیلتر کردن یه سایت دیگه داره کار میکنه دفتر فیزیکی شونم که به راهه

سلام اگه واقعا اینوتی متخلفه پس چرا برخورد جدی نمیشه سایت رو فیلتر کردن یه سایت دیگه داره کار میکنه دفتر فیزیکی شونم که به راهه

کلا شرکت های بازاریابی شرکت های کلاهبرداری هستش
آرزو میکنم تمام شرکت های توی ایران از صحنه روزگار محو بشن
من خودم توی شرکت سیمرغ بودم
تو آی نوتی هم بودم کلا همشون کلاهبردارن

سلام در جواب به اون دوستمون که بازاریاب بیز بودن میخام بگم داداش ما با پیشرفت و منطق مخالف نیستیم اگه اینوتی هم درست به فعالیتش ادامه میداد میتونست کار کنه و این که بچه مجموعه شما رفته از آینوتی پول درآورده و خرید زده دقیقا مشکل از خودته داداش شما باید با آموزش مهارت بچهاتون رو در فروش ببرین بالا مگه من چیکار میکنم منم مثل شما در شرکت بیز از همون پلن و محصولاتی که داره استفاده میکنم و حقیقتش به جز پول خرید اولیه دیگه پ.ل قرض نکردم و اگه کمکی از دست بنده برمیاد حتی من میام به شما هم کمک میکنم که بتونید مثل من بفروشید /


با تشکر خواهشا بزارید تو سایت تا داداشمون ببینه

شش ساله آزگاره دارین تو نتورک کارمیکنین خودتونم میدونین اسم نتورکو به گند کشیدین و کردینش یه باتلاق برای خودتون
یه حسی همتون دارین که مفهومش میشه این جمله :
چطور به تاول های کف پام بگم که تموم راهو اشتباه رفتی
خواهشا دست از تعصب بردارید یا سرتون به کار خودتون باشه سیستم آی نوتی به شما ها چه مربوط که میاین نظر میزارین مگه تا دیروز همه چی جز رشد حاشیه نبود پس دنبال حاشیه نگردین
سیستم نتورک ایران پشت یه نقابی خودشو قایم کرده به نام وزرات صنعت و معدن و تجارت وای برروزی که این نقاب کنار بره بعد همه میفهمن شما چه نتورک پاکی دارین کار میکنین
التماس تفکر فراوان

من توشرکت های بازاریابی شبکه‌ای کار کردم بماند اسم نمیبرم ولی واقعا افتضاحن الان که وارد آی نوتی شدم و این همه تفاوت بزرگ رو ب چشم خودم میبینم این همه درآمد عالی وحلال بدون سرمایه واقعا شرکتی مثل آی نوتی تا حالا ندیدم خیلی سالم و پاکه ولی خب متاسفانه این جور تخریب ها تو کشور ما کاااااملا طبیعیه اگه غیر این بود تعجب میکردیم. میشه یکسری ها فقط به فکر جیب خودشون نباشن و شرکتی ک همه افراد رو ب درآمد میرسونه رو حمایت کنن. ممنون ک نظرم رو درست مثل نظر مخالفین ب نمایش میذارین

ادعاهای آینوتی به نظر من با واقعیت نمی خونه. کلاً ایده آلی و وسوسه کننده است. مثل این می مونه که بهت بگن اگه 24 ساعت کار کنی فلان چیزو بدست میاری اما کسی نمی تونه 24 ساعت کار کنه! آینوتی میگه اگه خیلی زرنگ باشی فلان درآمد رو کسب می کنی اما تا حالا کسی اینقدر زرنگ نبوده! اینم بگم که من تو اینکار دروغ و خیانت هم دیدم . تو کار مجبور میشی دروغ بگی. خداحافظ آینوتی !!!

سلام
اگه غیر قانونیه چرا دوباره سایتش باز شد؟
اگه قانونیه چرا برخورد شد؟

اگه فکر می کردید غیر قانونیه ولی الان فهمیدین قانونیه چرا اطلاعیه ای براش نزدین؟

سلام
چرا پیام من رو نذاشتید
ضعیف هستید

شرکت آی نوتی تو چندماه تونست پیشرفت چشمگیری داشته باشه و نگاه تمام شرکت های بازاریابی شبکه ای و بازاریابانش رو به سمت خودش جلب کنه و اینجوری شد که یه عده احساس خطر کردن و ترسیدن که منافعشون به خطر بیفته.بخاطر همینم یه سریا با مدارک جعلی اقدام به تخریب شرکت کردن تا به نظر خودشون نزارن کسی جذب این شرکت بشه.خب مسلمه که شرکتی که کمتر از یک سال کاری این همه خدمات تو سایت قرارمیده،سیمکارت آی نوتی رو میاره و اینترنشنال میشه دشمنم زیاد داشته باشه.این مسائل هم برای آی نوتی به زودی رفع میشه و شرکت قدرتمندتر از همیشه به کارش ادامه میده.به امید موفقیت تمامی کسانی که سعی در کمک به دیگران دارند.التماس تفکر.

اضافه کردن دیدگاه جدید