شناسه : 552
شنبه 4 شهريور 1396 ساعت 11:11 2017-8-26 11:11:58
با ادامه فعالیت شرکت متخلف  «آینوتی» با وجود همه هشدارها و تذکرات نهادهای ذیربط، سایت شرکت مربوطه به آدرس inoti.ir فیلتر شد.
inoti یا شرکت گسترش طراحان نقش الماس

چرا با آی نوتی برخورد شد؟

با ادامه فعالیت شرکت متخلف «آینوتی» با وجود همه هشدارها و تذکرات نهادهای ذیربط، سایت شرکت مربوطه به آدرس inoti.ir فیلتر شد.

حتماً نام inoti  یا شرکت گسترش طراحان نقش الماس با آدرس اینترنتی https://inoti.ir را شنیده اید؛ شرکتی دارای نماد اعتماد الکترونیکی و ارائه دهنده پنل های پیامکی.

با اینکه این شرکت فعالیت خود را تک سطحی معرفی کرده است، اما در عمل فعالیت تبلیغاتی شرکت و نحوه پرداخت پورسانت به افراد بالاسری براساس عملکرد زیرمجموعه، نشان دهنده شبکه ای بودن فعالیت شرکت است. در بخش توضیح درآمدی شرکت، بخشی با عنوان پاداش کارشناس فروش در نظر گرفته شده که گویای اختصاص پاداش به فروش های انجام گرفته توسط اعضای سطر یک کارشناسان فروش است؛ یعنی براساس الگوی کمینه و بیشینه فروش زیر مجموعه، کارشناسان فروش از مجموع فروش کاربرانی که جذب شرکت کرده اند، پاداش دریافت می کنند. این پاداش یادآور پورسانت حجم فروش گروهی دریافت شده توسط بازاریابان در شرکت های بازاریابی شبکه ای است.

در واقع مطالب فوق بیانگر آن است که  شرکت بدون دارا بودن مجوز فعالیت بازاریابی شبکه ای از مرکز امور اصناف اقدام به فعالیت به آن سبک و سیاق نموده است.

در مطالب قبلی بارها اشاره شده است تنها شرکت هایی که مجوز بازاریابی شبکه ای از مرکز امور اصناف را دریافت نموده اند، اجازه خرید و فروش و پرداخت پورسانت به صورت چند سطحی را دارند.

بدون دریافت پروانه کسب بازاریابی شبکه ای هرگونه فعالیت مشابه حتی با دارا بودن نماد اعتماد الکترونیکی غیر قانونی بوده و مسئولیت فعالیت غیر مجاز شبکه ای برعهده بازاریابان عضو و مسئولین شرکت خواهد بود.

در اقدامات صورت گرفته برای برخورد با فعالیت غیرقانونی شرکت در مرحله اول نماد اعتماد الکترونیکی شرکت به حالت تعلیق درآمد و در مرحله بعدی  سایت شرکت فیلتر شد.

 

 


دیدگاه ها

سایت شرکت ای نوتی تغییر کرده
https://iNoti.Center و تمام فعالیت غییر قانونیش از این طریق انجام میده

سلام
پس چرا دامنه ی ir بالاست .
تست کنید.
Inoti.ir

سلام
شرکتهای تخفیفات و ایروی هم دارن همینجوری کار میکنن پس چراهنوزسایتشون فیلتر نشده؟

شما نتورکرا کلا با هر ایده و کسب وکاری مخالفید بخصوص شرکتایی که در عرض یه مدت کوتاه پیشرفت چشمگیری کنن.
لازمه بهتون بگم که شما که پرچمدار بازاریابی شبکه ایی هستید حاضرید به بازاریاان آینوتی کمک مالی کنید تا حسن نیت و خالص بودن حرفتان ثابت بشه.
چرا بجای هم جهت شدن و پشتوانه خودتون فقط سعی در کوبیدن رقبا دارید...
ایا به خودتون هم دروغ میگید؟
درد شما کساد شدن کارتونه
و این خوب نیس براتون.
یکم فکر کنید و فرهنگ داشته باشید.
منافعتون به خطر افتاده ..
بنده بعنوان یک نتورکر شرکت بیز
مخالف هجمه و تخریب هستم.
و شاهد بودم که افرادی از سازمان بنده تمام درآمد شون از آینوتی رو تو بیز صرف خرید کردن.
پس لطفا تو قضاوت هاتون عجله نکنید.
منطقی بودن هیچ ضرری به حالتون نداره.
اگه ایرانی هستید و علاقه مند به پبشرفت کشور هستید یه کاری بکنید و حرفی بزنید که عواقبش ضایع شدن نباشه..
ممنون از اینکه نظر بنده رو با کمال عدالت تو سایت میزارید.

با سلام و عرض خسته نباشید. سوالی دارم و اون هم اینه که با وجوده اینکه سایت شرکت متخلف ای نو تی فیبتر شده این شرکت با ادرس جدید داره به کارش ادامه میده و جالب اینه که اعضای این شرکت اعلام میکنن که کانال و سایت ایران هشدار شخصی و دارای وجاهت قانونی نیست. سوالم اینه که چطور با فعالیتش به صورت جدی برخورد نمیشه؟

سلام اگه واقعا اینوتی متخلفه پس چرا برخورد جدی نمیشه سایت رو فیلتر کردن یه سایت دیگه داره کار میکنه دفتر فیزیکی شونم که به راهه

سلام اگه واقعا اینوتی متخلفه پس چرا برخورد جدی نمیشه سایت رو فیلتر کردن یه سایت دیگه داره کار میکنه دفتر فیزیکی شونم که به راهه

کلا شرکت های بازاریابی شرکت های کلاهبرداری هستش
آرزو میکنم تمام شرکت های توی ایران از صحنه روزگار محو بشن
من خودم توی شرکت سیمرغ بودم
تو آی نوتی هم بودم کلا همشون کلاهبردارن

سلام در جواب به اون دوستمون که بازاریاب بیز بودن میخام بگم داداش ما با پیشرفت و منطق مخالف نیستیم اگه اینوتی هم درست به فعالیتش ادامه میداد میتونست کار کنه و این که بچه مجموعه شما رفته از آینوتی پول درآورده و خرید زده دقیقا مشکل از خودته داداش شما باید با آموزش مهارت بچهاتون رو در فروش ببرین بالا مگه من چیکار میکنم منم مثل شما در شرکت بیز از همون پلن و محصولاتی که داره استفاده میکنم و حقیقتش به جز پول خرید اولیه دیگه پ.ل قرض نکردم و اگه کمکی از دست بنده برمیاد حتی من میام به شما هم کمک میکنم که بتونید مثل من بفروشید /


با تشکر خواهشا بزارید تو سایت تا داداشمون ببینه

شش ساله آزگاره دارین تو نتورک کارمیکنین خودتونم میدونین اسم نتورکو به گند کشیدین و کردینش یه باتلاق برای خودتون
یه حسی همتون دارین که مفهومش میشه این جمله :
چطور به تاول های کف پام بگم که تموم راهو اشتباه رفتی
خواهشا دست از تعصب بردارید یا سرتون به کار خودتون باشه سیستم آی نوتی به شما ها چه مربوط که میاین نظر میزارین مگه تا دیروز همه چی جز رشد حاشیه نبود پس دنبال حاشیه نگردین
سیستم نتورک ایران پشت یه نقابی خودشو قایم کرده به نام وزرات صنعت و معدن و تجارت وای برروزی که این نقاب کنار بره بعد همه میفهمن شما چه نتورک پاکی دارین کار میکنین
التماس تفکر فراوان

من توشرکت های بازاریابی شبکه‌ای کار کردم بماند اسم نمیبرم ولی واقعا افتضاحن الان که وارد آی نوتی شدم و این همه تفاوت بزرگ رو ب چشم خودم میبینم این همه درآمد عالی وحلال بدون سرمایه واقعا شرکتی مثل آی نوتی تا حالا ندیدم خیلی سالم و پاکه ولی خب متاسفانه این جور تخریب ها تو کشور ما کاااااملا طبیعیه اگه غیر این بود تعجب میکردیم. میشه یکسری ها فقط به فکر جیب خودشون نباشن و شرکتی ک همه افراد رو ب درآمد میرسونه رو حمایت کنن. ممنون ک نظرم رو درست مثل نظر مخالفین ب نمایش میذارین

کاشکی همه ی ما یاد میگرفتیم سرمون به کار خودمون باشه
تمام دنیا یاد گرفتن و درک کردن که نتورک یعنی اوج بالا کشیدن انسانها،چه از لحاظ مالی چه فکری و چه روحی
همه ی نتورک ها عالی هستن،ما نباید بد شخصیتی یه عده رو به حساب اصل نتورک بذاریم
همه جا خوب و بد هست
پس به جای تخریب نتورک ها پشت هم بمونیم که همه رشد کنیم
درود بر آی نوتی با عظمت،درود بر بیز،بادران،تخفیفات و......

ادعاهای آینوتی به نظر من با واقعیت نمی خونه. کلاً ایده آلی و وسوسه کننده است. مثل این می مونه که بهت بگن اگه 24 ساعت کار کنی فلان چیزو بدست میاری اما کسی نمی تونه 24 ساعت کار کنه! آینوتی میگه اگه خیلی زرنگ باشی فلان درآمد رو کسب می کنی اما تا حالا کسی اینقدر زرنگ نبوده! اینم بگم که من تو اینکار دروغ و خیانت هم دیدم . تو کار مجبور میشی دروغ بگی. خداحافظ آینوتی !!!

سلام
اگه غیر قانونیه چرا دوباره سایتش باز شد؟
اگه قانونیه چرا برخورد شد؟

اگه فکر می کردید غیر قانونیه ولی الان فهمیدین قانونیه چرا اطلاعیه ای براش نزدین؟

سلام
چرا پیام من رو نذاشتید
ضعیف هستید

شرکت آی نوتی تو چندماه تونست پیشرفت چشمگیری داشته باشه و نگاه تمام شرکت های بازاریابی شبکه ای و بازاریابانش رو به سمت خودش جلب کنه و اینجوری شد که یه عده احساس خطر کردن و ترسیدن که منافعشون به خطر بیفته.بخاطر همینم یه سریا با مدارک جعلی اقدام به تخریب شرکت کردن تا به نظر خودشون نزارن کسی جذب این شرکت بشه.خب مسلمه که شرکتی که کمتر از یک سال کاری این همه خدمات تو سایت قرارمیده،سیمکارت آی نوتی رو میاره و اینترنشنال میشه دشمنم زیاد داشته باشه.این مسائل هم برای آی نوتی به زودی رفع میشه و شرکت قدرتمندتر از همیشه به کارش ادامه میده.به امید موفقیت تمامی کسانی که سعی در کمک به دیگران دارند.التماس تفکر.

دوستان عزیزی که دارید نتورک کار میکنید
فکر نکنم تجربه نتورکتون نصف من هم باشه
چند تا نکته و نصیحت به عنوان یک برادر کوچک
اگه داری نتورک کار میکنی و پول درمیاری و وضعتم خوبه خودتو داری گول میزنی
من تو ای نوتی نیستم و نتورکم گزاشتم کنار
ولی این شرکت خیلی سالم تر از بیست و اندی شرکته که مجوز دارن
به هر کس که بخواد ثابت میکنم که تمامی این شرکتا هرمی هستند و ای نوتی نیست
در ضمن دوست عزیزی که این مطلب رو‌گزاشتی
شرکت ای نوتی به این دلیل فیلتر نشده که بازاریابی شبکه ایه
به این دلیل فیلتره که تو بند یک قانون بازاریابی شبکه ای تکلیف شرکت های خدماتی معلوم نشده و خلا قانونی به وجود امده باعث شده که بازرگانی هم ندونه چه برخوردی بکنه

سلام
اگه کامل ترین کامنت رو میخوای بخونی همینو بخون و بقیه رو ول کن چون همه رو خوندم و چکیده و کامل ترین کامنت رو گذاشتم.

متاسفانه هنوز می بینم که دارن آینوتی رو میکوبن. شرکت اول یک طرحی رو به اسم پاداش استخری گذاشت که گیر دادن بهش و برداشنش و قبول دارم که شبکه ای بود و آینوتی چون میخواست قانونی کار کنه حذفش کرد و تو قسمت اطلاعیه های سایت هم هست. اما هنوز دوستانی که آخرین کامنت هارو گذاشتن به خودشون زحمت ندادن برن یه نگاه بکنن ببینن قضیه چیه! آینوتی داره به شما پورسانت میده. داره کاری میکنه که پول از دست پولدارا بیاد تو جیب شما. حالا با CRM یا USSD یا iMap یا iTravel یا با بازی آنلاین و... . داره هزینه میکنه و پول برنامه نویس میده تا کارآفرینی کنه. هم واسه خودشون هم واسه مردم. درباره CRM گفتین این خدمات رو میشه رایگان ارائه داد! بله، اما چند مشکل وجود داره و اونم اینه که سایت های دیگه سرشمارشون برند نیست و تو تلویزیون و ... تبلیغ نشده ولی با آینوتی میشه با یک سرشماره برند و کوتاه و بی دردسر که از شرکت هست، تبلیغ انجام داد. به نظرم واسه کسانی که میخوان سریع، ساده و رایگان به هدفشون که تبلیغاته برسن خیلی خوبه. همونی که حتی تو تلویزیون و... تبلیغ میشه. مشکل بعدی اینه که سامانه های دیگه سرعت ارسال زیادی ندارن اما آینوتی واقعا سرعت داره و دیدم که میگم. سامانه های دیگه بانک شماره هاشون قدیمیه اما آینوتی جدید، بروز و باکیفیته و مشتری اینو با مقایسه به من گفته. مهم ترین مزیت آینوتی هم اینه که پیام با احتمال 99درصد با استفاده از شماره های مختلف و سیستم GSM ، هرطوری شده به دست مشتری میرسه!!! اما سامانه های دیگه باید شماره های اختصاصی رو خدماتی کنین یا از پنل های ارسال پیام با شماره شخصی استفاده کنین که اونام هزینه های زیادی داره.
خدماتی کردن خط هم که کلی طول میکشه و دردسرهای خودشو داره و هرکسی نمیتونه اون کارو بکنه. پس استفاده از خدمات CRM آینوتی واقعا به صرفه و از همه مهم تر سریع هست. دوستان گفتن ارزش مالی نداره! اما سوال اینه شما ارزش مالی رو توی چی می بینی. به نظر من همین که یک سامانه باکیفیت، پرسرعت، بروز، با گرافیک بالای محیط کاربری، راحت و... باشه و بتونه درست خدمات بده کافیه. طوری که حداقل آدم مطمئن باشه که با هزینه ای که میکنه پیامش به دست مشتری میرسه و بازدهی داره، و اگر هم تو بلک لیست باشه باز هم برسه البته بدون خدماتی کردن خط و دردسراش! چون تحقیق کردم دارم میگم. حالا اسمش میخواد CRM باشه یا iNoti !!! واسه فروشنده ها هدف خدمات که رسیدن پیام هست مهمه نه اسم خدمات! خدمات هم که مدیریت روابط با مشتریه که به نظرم آینوتی همین کارو داره انجام میده.
درباره USSD هم میتونم بگم که گرفتن اینجور کدها دردسرهایی مثل هزینه میلیاردی و مجوز و... داره و میتونید با یه سرچ ساده متوجه بشین، مخصوصا سه رقمی هاش. کد آینوتی که چهار رقمیه یعنی 6655 اونم فقط همراه اول. ان شاالله ایرانسل هم بیاد عالی میشه. پس اون دوستی که گفت بانک این کدهارو رایگان میده بیاد به من بگه کدوم بانک؟!!!!!!! اول باید فکر و تحقیق کرد و بعد حرف زد! چون این خدمات رو اپراتورها میدن و فکر کنم هر اپراتور جداگونه میده چون اطلاعات دقیقی در این باره تو نت نبود. از آی مپ و آی تراول و... هم استفاده نکردم که نظر بدم. درباره اینکه آینوتی رو با اینستا مقایسه کردین هم نظرات دوستان کاملا درسته که گفتن اینستا نت میخوره اونم خیلی زیاد، اینترنت نیاز داره و شاید طرف گوشیش ساده بود و نت نداشت! آیا باید مشتری رو از دست داد؟ همچنین که تو اینستا و تلگرام تعداد مشتری یا همون فالور یا ممبر معلومه و کسی شاید نخواست یکی تعداد کم مشتری هاشو ببینه و دل مشتری واسش بسوزه! اگه فیک بالا ببری و مشتری لایک یا ویو یا کامنت رو دید که باز بدتر! اعتمادش سلب میشه. همچنین که بزرگترین مزیت رو تلگرام و اینستا ندارن! یعنی جمع آوری شماره های مشتری ها ! که واسه هرچیزی بشه ازشون استفاده کرد. اما با آینوتی میشه. با سامانه های دیگه هم میشه اما با آینوتی سریعتر. چون رسیدن کارت ویزیت الکترونیکی نه آنلاین!(که البته با ربات آینوتی، آنلاین هم میشه گفت) به شماره های بلک لیست مهمه. همچنین که با وجود بلک لیست و خز شدن اینستا و تلگرام به علت رایگان بودن!!! الان به نظرم با آینوتی میشه به این همه گوشی که واسشون پیامک نمیره خیلی راحت تبلیغ کرد! چون هرچیزی که زیاد بشه ارزشش میاد پایین و الان پیامک کم شده و ارزشش رفته بالا برخلاف اینستا و تلگرام که ارزششون اومده پایین چون تعداد کاربر و پیام زیاد شده! قبول دارم پیامک از قدیم بوده اما الان همه ما بالاخره پیامک های دریافتی رو میبینیم چون شاید از بانک پیام بیاد واسمون بخاطر برداشت های بدون اجازه از حساب! و سایر پیام های اضطراری! که میشه خیلی خاص اینجوری تبلیغ کرد و مطمئن بود که فرد میخونه چون پیام تبلیغی دیگه ای واسش نمیره.
تو این کامنت سعی کردم شما و سایر دوستان رو درباره این موضوع روشن کنم که بخاطر آگاهی کم خودتون! افراد رو از درآمد کم یا زیادی که بسته به تلاششون میخواد بهشون برسه محروم نکنید. بزارین مردم فقیر از مردم پولدار، پول دستشون بیاد و با حلال و حروم کردن و مجاز و غیرمجاز دونستن یک کار، مردم رو از تلاش و درآمدزایی نندازین. شما که خودتون درآمدی به این مردم نمیدین از جاهای دیگه ای که میدن با نقد اشتباه محرومشون نکنید. من به شخصه به یکی از اقوام گفتم و تو چندروز 200هزارتومن از همین سیستم درآورد. که اگه تو نتورک بود باید چندماه واسه این مبلغ سگ دو میزد! به نظرم ایده آینوتی فقط همین بوده که با یه قالب جدید از خدمات پیامکی اومده بازدهی این خدمات رو با اصول نتورک و تجارب بازاریابی و نتورکی خودش، و همچنین تکنیک هایی برای ارسال به بلک لیست بالا برده که رشد زیاد یا کم این شرکت که حتی شما و بقیه هم درباره اش نوشتین، جای تحسین هم داره. این یعنی که بالاخره رشد داشته و آمار به قول یکی از همین کامنت های سایتتون که به الکسا گفته بود الکساندر!!!! هم کاملا الکی نیست دیگه! درسته؟
ضمنا آقای معارفی بخاطر فعالیت زیادی که داشتن و انسان فعالی بودن توی شرکت های هرمی که قبلا وجود داشتن، 5ماه دستگیر شدن و بعد هم چون قانون نتورک تصویب شد تبرئه شدن. ایشون توی شرکت گلدکوئیست بودن و همچنین بعدش توی شرکت فکر روز یا همون FSR و در آخر هم عضو پنبه ریز بودن که نمیدونم الانم هستن یا نه! ولی شنیدم که بیرون اومدن. و میشه از این همه فعال بودن ایشون چیزای زیادی یاد گرفت. اینو دقیقا نمیدونم. و چون نماد اعتماد و لوگو ساماندهی به اسم سمیه ذاتی که دوستان گفتن همسر ایشونه فکر کنم بخاطر همون چندماه زندانی ایشون تو اوین بوده. اما اینا دلیلی نمیشه که یک فرد درست کار نکرده یا نمیخواد بکنه. حضرت علی(ع) می فرمایند که اگه فردی رو امروز دیدی گناه میکنه فردا به چشم گناهکاربودن بهش نگاه نکن. چون شاید سحر توبه کرده باشه. فکر نکنم چیزی دیگه مونده باشه. هرچیزی که حاصل تحقیقات و بررسی های من که همش از گوگل عزیز و تجربیات خودم بود رو به شما ارائه دادم. موفق و پیروز باشین. ضمنا بدون اطلاعات کافی پیش داوری نکنین و به نظرم به جای این پست مغرضانه همین کامنت منصفانه و به نظرم کامل رو قرار بدین بهتر و روشنگر تره! و بگین که فرد وقت خودش رو واسه خوندن کامنت های تکراری تلف نکنه چون وقت من که تلف شد واقعا و از این بابت از شما راضی نیستم. و فرد بتونه سریع یه مطلب کوتاه رو بخونه و نتیجه بگیره و اگه خواست فقط بیاد تشکر کنه. واسه گوگل شما هم خوبه که فکر کنه بروز هستین:) چون هرچیزی که راستش بود رو به شما گفتم. شما هم باید بدونین که وقتی یه مطلب رو میزارین تا زمانی که اون مطلب توی نت هست و حذف نکردین، مسئول عواقب، سرانجام و بروزرسانی اون هستین. ضمنا پیش بینی که انجام شده بود که آینوتی بعد عید 96 جمع میشه هم که نمیدونم شما گفتین یا یکی دیگه تا الان شکست خورده. البته که آدرس اصلی الکی فیلتر شد و تو ایران ما یه چیز عادیه و با یه آدرس دیگه شرکت فعالیت می کرد. همونطور که سایت کلوب 3بار فیلتر شد و الانم بعد 12 سال میخواد سایتشو خاموش کنه!
یادتون نره که خدا مارو میبینه و به کارمون نظارت داره. پس درست کار کنیم. یا علی و التماس دعا، تفکر و تحقیق

شرکت آی نوتی از زمانی که شروع کرده برای همه اقشار جامعه مفید بوده همه کسب و کارها و بازاریابان.
من همزمان آی نوتی و بازاریابی شبکه ای باهم کارکردم بازاریابی شبکه ای خرید اجباری..شاید بازور وادارت نکنن ولی وقتی جلو صدنفر نزدن خرید رو بهونه ای برای تحقیر میکنن از صدتا اجباری بدتره.
ولی آی نوتی واقعا براخودت کارمیکنی.ضمنا همه از خدمات آی نوتی خوششون میاد

چی شد؟ چرا از وقتی رفع فیلتر شده اینجا کامنتی نمیاد؟
خب معلومه تایید کامنتهای درحمایت رقیب سخته؛ نه؟

یه گل گاو زبون دم برا خودتون دم کنید

وبسایت آی نوتی با آدرس inoti.ir هم‌ اکنون در دسترس هست و هیچ مشکلی نداره . میتونید همین‌ الان‌ تست‌ کنید

بابا جمع کنین بند و بساطتونو...همش کلاهبرداریه..فقط انگیزش بیخودی و الکی و همش وعده و وعید.خودم دو سه ماه نتورک کار کردم و نتیجشم شد فقط دو میلیون ضرر. همشون کلاهبردارن. در واقع برده داری الکترونیکیه. یککککککک بار نشد یکی از لیدرا بیاد میزکار و درآمدشو نشون بده..همش در حد حرف. آی نوتی هم دقیقا همون روشها همون اصطلاحات همون گفتار و همون انگیزش کذب رو داره و اینا فقط شستشوی مغزیه.. میبینین دیگه بعضیا چقدر راحت مغزشون شستشو داده شده که تمام قد دارن از آی نوتی حمایت میکنن. تو خود امریکا شرکت هربالایف و ام وی از دو سه میلیون بازاریابی که داشتن نزدیک فقط 90 نفر به سود غیر صفر رسیدن...تاکید میکنم غیر صفر.. ن کلان...یعنی سودی کردن شندرغاز..برید تو سایتا بخونین.. اون موقع بود که آه از نهادم براومد که عجب کلاه گشاااااااااادی سرم رفته..همش میگفتن محصولات ما ترکونده.دومین برند برتر جهانه..رفتم تو سایت rankingthebrands.com دیدم اصلا تو 50 تای اول هم نیس..همه جوره سرچ کردم دیدم کلا نیس...رفتم ببینم تو سایتش چی نوشته..دیدم اصلا سایتی به این اسم نداره...چشماتونو باااااز کنین..من چوب عجول بودنمو خوردم.. شماها درس بگیرید گول نخورید...هر جور بخواین دلیل میارم و فالوتون میکنم ک نتورک جماعت..حالا به هر اسمی..نتورک مارکتینگ یا دایرکت سلینگ یا هر چیز دیگه...فقط و فقط ب مولا کلاهبرداریه..چ زندگیا ک ب خاطر همین شستشوهای مغزی از هم پاشید.. برید بخونید...موفق و شاد باشید

اضافه کردن دیدگاه جدید