شناسه : 617
يكشنبه 19 شهريور 1396 ساعت 09:23 2017-9-10 09:23:02
اعلام قبلی شرکت مبنی بر غیر فعال کردن جایگاه بازاریابانی که بیش از چند ماه فعالیتی نداشته اند این مهم با در نظر گرفتن حقوق بازاریابان می بایست انجام شود.
اعلام قبلی شرکت مبنی بر غیر فعال کردن جایگاه بازاریابانی که بیش از چند ماه فعالیتی نداشته اند این مهم با در نظر گرفتن حقوق بازاریابان می بایست انجام شود.

قابل توجه شرکت های دارای پروانه کسب بازاریابی شبکه ای؛ در صورتیکه مطابق با طرح درآمدی و اعلام قبلی شرکت مبنی بر غیر فعال کردن جایگاه بازاریابانی که بیش از چند ماه فعالیتی نداشته اند این مهم با در نظر گرفتن حقوق بازاریابان می بایست انجام شود.

به طوریکه تمامی دسترسی ها شامل ثبت درخواست خروج بازاریاب از شرکت و ورود به دفتر کاری مجازی،ثبت درخواست بازخرید کالا و ... می بایست تحت هر شرایط در اختیار بازاریاب قرار داشته و از این حیث محدودیتی لحاظ نشود.لذا شرکت های دارای پروانه در حوزه ثبت سفارش خرید و یا پرداخت پورسانت می توانند مطابق با ضوابط پیش بینی شده اقدام نمایند. اما حقوق بازاریاب از لحاظ ثبت درخواست خروج و بازخرید کالا می بایست محفوظ باشد.


دیدگاه ها

بیخیال دوست عزیز
شما چه دل خوشی دارید.
اینا دارن حساب کاربری مردم رو بلاک می کنند و مجموعه هاشون رو می دزدند و میزارن زیر دست خودشون که پورسانت بگیرن، اونوقت شما نگران ورود به جایگاه اکسپایر هستید؟
چند نفر میخوای معرفی کنم که اینطوری باهاشون برخورد کردن و بلاک شدن؟
بدون اخطار و اطلاع قبلی و اصلن بدون دلیل و مدرک

سلام .
معرف من با داشتن اطلاعات حساب کاربری وپسورد م از طرف من فسخ زده .واقعا اینهمه تخلف از این لیدرهای خفن پنبه ریز که روزبروز داره بیشتر میشه بعیده بعد خواهر من وافرادی که اوردم رو نگه داشته .من وجدا نا نمیتونم اینکاررو با خواهر ودوستام که ثبت زدم رو انجام بدم .قطزه قطره سیل گردد وانگهی دریا شود همین تخلفات داره سیلی میشه برای ایجاد شکایتهای بیشتر در اتاق بازرگانی مدام تهدید به بلاک میشیم مگه ازادی فکر از انتخابهای ما برای نت ورک نبوده چرا اجبار به تملق وپاچه خواری ودر صورت دیدن تخلفاتشون وجیک نزدن ادامه همکاری ولی تذکر دادن بلاک .

اضافه کردن دیدگاه جدید