شناسه : 711
دوشنبه 17 مهر 1396 ساعت 13:30 2017-10-9 13:30:43
این شرکت بازاریابی شبکه ای بین المللی بیش از 400 محصول زیبایی و تندرستی را به مردم در سرتا سر دنیا ارائه کرده است.
این شرکت بازاریابی شبکه ای بین المللی بیش از 400 محصول زیبایی و تندرستی را به مردم در سرتا سر دنیا ارائه کرده است.

شرکت بین المللی Sunrider در سال 1982 توسط دکتر Tei-Fu Chen در ایالت Utah تأسیس شده است. رسالت اصلی این شرکت فراهم کردن زندگی سالم برای افراد در سرتاسر دنیا از طریق ارائه محصولات طبیعی است و در راستای دست یابی به  این رسالت در تلاش برای ارائه ارزش هایی همچون یکپارچگی، کیفیت، خلاقیت و و فاداری می باشد.

این شرکت بازاریابی شبکه ای بین المللی بیش از 400 محصول زیبایی و تندرستی را به مردم در سرتا سر دنیا ارائه کرده است.  

تا سال 2010 ، 8 کارخانه تولیدی، 9 فروشگاه خرده فروشی و 1500 فروشگاه آنلاین با نام این شرکت به ثبت رسیده است. Sunrider سیستم یکپارچه ای را در مناطقی از مالزی تا استرالیا داراست. از ویژگی های مثبتی که می توان برای این شرکت برشمرد ارائه محصولاتی است که از مواد اولیه طبیعی تهیه شده و به همین دلیل نیز جوایز متعددی را دریافت کرده است. هم زمان با جوایز متعددی که شرکت دریافت کرده، بنیانگذار شرکت یعنی دکتر Chen در فوربس آسیا به عنوان یکی از قابل توجه ترین افراد چینی آمریکایی شناخته شد.

این شرکت همچنین به عنوان نفر اول بخش توزیع در مطالعات انجام شده توسط سه نشریه خبری از جمله روزنامه اقتصادی کره جنوبی شناخته شد.

مجموعه ای از محصولات شرکت

- نوشیدنی ها و غذاهای گیاهی؛

- مکمل های غذایی؛

- محصولات کاهش وزن؛

- مراقبت از پوست؛

- مراقبت از مو و بدن؛

- محصولات آرایشی – بهداشتی؛

- مراقبت از دهان؛

- شوینده های خانگی.

از جمله اقدامات مثبتی که این شرکت انجام داده است، انتشار فهرست اولیه مورد استفاده برای محصولاتش به صورت آنلاین است. بازاریابانی که تمایل دارند از فرآیند تولید محصولات شرکت و مواد اولیه به کار رفته در آن آگاه شوند می توانند به وب سایت شرکت مراجعه کنند.

Sunrider در کنار تمامی فعالیت های بازاریابی خود اقدامات بشر دوستانه ای را نیز انجام داده است. این کمک های بشر دوستانه در زمینه های مختلفی از قبیل آموزش، امدادرسانی بلایای طبیعی و مراقبت های بهداشتی بوده است. این شرکت فروش مستقیم یکی از حامیان اصلی یونیسف، سازمان حامی کودکان و نوجوانان، است.

این شرکت در کنار تمامی فعالیت های مثبتش برخی اقدامات منفی را نیز انجام داده است از جمله این اقدامات یکی فرار مالیاتی شرکت است که به همین دلیل دادگاه فدرال اتهاماتی را علیه شرکت مطرح کرد و رییس شرکت به اتهام فرار مالیاتی مورد بازجویی قرار گرفت. دومین عملکرد منفی شرکت هزینه های بالای ورود به شرکت است. این شرکت با تعیین هزینه ورود 200 دلاری بالاترین هزینه ورود را در بین شرکت های بازاریابای شبکه ای تعیین کرده است؛ چراکه میانگین هزینه های ورودی سایر شرکت ها در حدود 50 دلار است.

 

 

 


اضافه کردن دیدگاه جدید