شناسه : 712
سه شنبه 18 مهر 1396 ساعت 10:53 2017-10-10 10:53:55
مری کریستنسن رییس پیشین انجمن فروش مستقیم(DSA) و یکی از راهبران موفق فروش مستقیم در شرکت های بازاریابی شبکه ای است.
مری کریستنسن رییس پیشین انجمن فروش مستقیم(DSA) و یکی از راهبران موفق فروش مستقیم در شرکت های بازاریابی شبکه ای است.

مری کریستنسن رییس پیشین انجمن فروش مستقیم(DSA) و یکی از راهبران موفق فروش مستقیم در شرکت های بازاریابی شبکه ای است. او دارای بیش از 30 سال سابقه راهبری در این شرکت ها است.  کریستنسن علاوه بر راهبری بازاریابی شبکه ای یکی از سخنرانان مشهور در عرصه صنعت بازاریابی شبکه ای نیز محسوب می شود.

مری کریستنسن پیش از شروع حرفه بازاریابی شبکه ای به عنوان کتابدار مدرسه مشغول به فعالیت بوده است. زمانی که اولین بار در یک مهمانی فروش مستقیم با پیشنهاد دوستانش برای نماینده فروش شدن مواجه شد، پاسخ منفی داد و بارها در دفعات متعدد این پاسخ را تکرار کرد. تا اینکه پس از مواجهه با مشکلات مالی برای کسب درآمد بیشتر تصمیم به شروع فعالیت گرفت. دو سال پس از شروع فعالیت خود به عنوان برترین فروشنده شرکت انتخاب شد و پس از سال ها شرکت فروش مستقیم خود را با نام Buttery fly World Wide را تأسیس کرد.

کریستنسن تاکنون بیش از 200 معارفه را در کشورهای آمریکا، کانادا، اروپا و استرالیا برگزار کرده است. او تا به حال ریاست چندین انجمن فروش مستقیم را برعهده داشته است.

از کتاب هایی که توسط او به رشته تحریر درآمده است می توان اولین میلیون دلار خود را در بازاریابی شبکه ای به دست آورید و چگونه یک سوپر استار بازاریابی شبکه ای شوید را نام برد. 


دیدگاه ها

پیشنهاد میکنم حتما کتاب های ایشون رو تهیه و مطالعه کنید دوستان.
اطلاعات فوق العاده ای داره.

اضافه کردن دیدگاه جدید