شناسه : 872
چهارشنبه 1 آذر 1396 ساعت 14:03 2017-11-22 14:03:50
ارائه محصولات منحصر به فرد و تولید محصولات اختصاصی یکی از ویژگی های مشترک در شرکت های مطرح بین المللی است. در این مطلب 4 شرکت برگزیده بین المللی که علاوه بر تولید کننده بودن به عنوان پردرآمدترین شرکت ها شناخته شده اند را معرفی می کنیم.
معرفی شرکت های مطرح بین المللی

با برترین شرکت های تولید کننده آشنا شوید..

ارائه محصولات منحصر به فرد و تولید محصولات اختصاصی یکی از ویژگی های مشترک در شرکت های مطرح بین المللی است. در این مطلب 4 شرکت برگزیده بین المللی که علاوه بر تولید کننده بودن به عنوان پردرآمدترین شرکت ها شناخته شده اند را معرفی می کنیم.

 

4 شرکت برگزیده بین المللی که علاوه بر تولید کننده بودن به عنوان پردرآمدترین شرکت ها شناخته شده اند


Amway

این شرکت با 8.80 میلیارد دلار درآمد در سال 2016 رتبه اول را در بین شرکت های فروش مستقیم به خود اختصاص داده است. این شرکت در گزارش سالیانه خود اشاره به استفاده از تجهیزات تولیدی و دارا بودن چند مزرعه ارگانیک در تولید مواد اولیه محصولاتش نموده است.

محصولات تولیدی شرکت عبارتند از: محصولات بهداشت فردی، جواهرات، لوازم الکترونیکی، مکمل های غذایی، تصفیه آب، تهویه هوا، لوازم آرایشی.

Amway بیش از 450 نوع محصول را در سرتا سر دنیا توزیع نموده است.

Avon

با 5.70 میلیارد دلار فروش در سال 2016 رتبه دوم در بین برترین شرکت های فروش مستقیم را به خود اختصاص داده است. این شرکت نیز در گزارش سالیانه خود به منحصر به فرد بودن و تولید داخلی بودن محصولاتش اذعان داشته است.

 

محصولات تولیدی شرکت عبارت است از: محصولات آرایشی، محصولات خانگی و تزئینات، جواهرات، محصولات دکوری، تناسب اندام و اسباب بازی.

Herbalife

 Herbalife با 4.50 میلیارد دلار فروش رتبه سومین شرکت برتر فروش مستقیم را به خود اختصاص داده است. این شرکت در گزارش سالیانه خود عنوان داشته که تنها 23 درصد از محصولات شرکت توسط تولیدکنندگان دیگر تهیه می شود و مابقی محصولات، تولیدی خود شرکت است. همچنین بر طبق اعلام شرکت به منظور حفظ کیفیت محصولات نظارت زیادی بر روی تولیدکنندگان وجود دارد.

 

محصولات تولیدی شرکت عبارت است از: محصولات مراقبت شخصی، مکمل های غذایی، داروهای کنترل وزن، محصولات مراقبت از پوست و مکمل های ورزشی.

 

vorwerk

این شرکت آلمانی با بیش از 33 سال سابقه فعالیت در عرصه فروش مستقیم در سال 2016 با 4.20 میلیارد دلار فروش در رتبه چهارم برترین شرکت های فروش مستقیم قرار گرفته است. فعالیت شرکت vorwerk  در کشورهای آلمان، فرانسه و چین صورت می گیرد. این شرکت با برخورداری از تجهیزات تولیدی، تولید کننده بخش اعظم محصولات خود است.

مهمترین محصولات تولیدی شرکت؛ لوازم خانگی، لوازم آشپزخانه، فرش و محصولات آرایشی و بهداشتی است.

         


اضافه کردن دیدگاه جدید