شناسه : 877
يكشنبه 26 آذر 1396 ساعت 14:44 2017-12-17 14:44:24
سایت اخبار فروش مستقیم با مشارکت کارشناسان مرکز Quantum،  اقدام به  همکاری در جهت شناسایی بهترین مکان کاری در شرکت های فروش مستقیم کرده اند.
سایت اخبار فروش مستقیم با مشارکت کارشناسان مرکز Quantum، اقدام به همکاری در جهت شناسایی بهترین مکان کاری در شرکت های فروش مستقیم کرده اند.

سایت اخبار فروش مستقیم با مشارکت کارشناسان مرکز Quantum، بیش از یک دهه است که اقدام به  همکاری در جهت شناسایی بهترین مکان کاری در شرکت های فروش مستقیم کرده اند. این رقابت برای تمامی شعب مرکزی شرکت های فروش مستقیم در شمال آمریکا که هر کدام حداقل 50 کارمند داشتند، فراهم شده است. شرکت های منتخب محیط کاری را ایجاد کرده اند که بهترین امکانات و بالاترین مشارکت کارمندی در آن برای همکاران شرکت فراهم شده است. همان طور که می دانیم مشارکت در محیط کار کلیدی برای افزایش بقاء کارمندان، انگیزش و بهره وری به شمار می آید.

در این رقابت برگزار شده، مرکز Quantum از کارمندان شرکت های منتخب خواسته است تا پرسشنامه آنلاینی که برای سنجش میزان مشارکت در محیط کار طراحی شده است را پر کنند، سپس این مرکز پاسخ ها داده شده را جمع آوری و ارزیابی نموده و شرکت های مشارکت کننده را بر مبنای نمره کلی شان رتبه بندی کرده است.

این مرکز عواملی چون به رسمیت شناختن کارمندان، مشارکت، تکامل مدیریت را اندازه گیری کرده است، داده ها از پاسخ های کارمندان به دست آمده است.

Quantum شرکت فن آوری HR است که بیش از یک دهه به ارزیابی بهترین شرکت ها پرداخته و در حال حاضر از 40 طرح در سر تا سر شمال آمریکا پشتیبانی می کند.

شرکت های منتخب سال 2017 که به عنوان بهترین مکان برای فعالیت بازاریابی شبکه ای شناخته شده اند به ترتیب حروف الفبا در ادامه لیست شده اند. همه این شرکت ها دارای امتیازات برابری هستند و به عنوان بهترین مکان که در آن ها مشارکت بالایی بین کارمندان آن ها وجود داشته است، معرفی شده اند.

 

 AdvoCare  

Isagenix

It Works!

LegalShield

LifeVantage

Nu Skin

Plexus

Team National

Xyngular

Younique

Zurvita

 

لازم به ذکر است شرکت های LegalShield, Nu Skin, Team National and Zurvita برای دومین سال متوالی داخل این لیست قرار گرفته اند.


اضافه کردن دیدگاه جدید