شناسه : 895
چهارشنبه 15 فروردين 1397 ساعت 16:20 2018-4-4 16:20:39
جیم ران معتقد است در واقع عواملی وجود دارند که از پول برای رسیدن به موفقیت در بازاریابی شبکه ای با ارزش ترند و می توانند منجر به موفقیت کارآفرینی در ساختن این کسب و کار  شوند. در این مطلب لیست ارائه شده توسط جیم ران را مطالعه خواهید کرد.
بررسی عوامل موفقیت در بازاریابی شبکه ای از دیدگاه جیم ران

9 عامل مهم تر از سرمایه برای رسیدن به موفقیت

جیم ران معتقد است در واقع عواملی وجود دارند که از پول برای رسیدن به موفقیت در بازاریابی شبکه ای با ارزش ترند و می توانند منجر به موفقیت کارآفرینی در ساختن این کسب و کار شوند. در این مطلب لیست ارائه شده توسط جیم ران را مطالعه خواهید کرد.

سرمایه در کسب و کار بازاریابی شبکه ای مهم نیست. پول، آینده شما را نمی سازد؛ مهارت های شماست که آینده شما را می سازد. من معتقدم که با داشتن پول و نداشتن هیچ مهارتی، شما همچنان فقیر هستید. با پول داشتن و هدف نداشتن، جایگاه شما کجاست؟ با پول داشتن و شهامت نداشتن، شما ورشکسته اید. مقداری کمی پول و مقدار زیادی شهامت چیزی است که ما نیاز داریم.

زمانی که دنبال اعضای جدید می گردید، همیشه به دنبال افراد پول دار نباشید. پول مهم نیست. آنچه اهمیت دارد رضایت، ابتکار و میل به تلاش در فرد است. اگر آن ها یک دلار برای سرمایه گذاری دارند، این برای من کفایت می کند. با یک دلار و مقداری شهامت، من می توانم به شما نشان دهم که چطور ثروتمند شوید و این یکی از داستان های کلاسیک شرکت است. زمانی که من می خواستم کسی را عضوگیری کنم و آن ها می گفتند: "من هیچ پولی ندارم،" می گفتم: "من شش ماه دنبال شما می گشتم، اجازه دهید به شما نشان بدهم چطور این کار را بدون هیچ پولی انجام دهید."

از آنجایی که اینجا قوانین سیستم سرمایه داری وجود دارد، شما می توانید هم بخرید و هم بفروشید، یا اگر در شرایط ثابتی هستید، شما می توانید بفروشید و با پول بدست آمده خرید انجام دهید. البته اگر شهامت دارید. در حال حاضر، اگر شما شهامت ندارید، ما می توانیم آن را درمان کنیم و پول هم نمی تواند کمبود شهامت را درمان کند. اما اگر شما یک دلار و مقداری شهامت دارید، من به شما نشان خواهم داد که چطور ثروتمند شوید. حتی اگر یک دلار هم ندارید، من به شما نشان خواهم داد که چطور ثروتمند شوید، چراکه شما می توانید بفروشید و با پول بدست آمده، بخرید. کسی می گوید: "به محض اینکه محصول برسد، من آن را خواهم فروخت." ابداً، نه، شما متوجه نیستید. اگر می گویید من باید منتظر باشم تا زمانی که محصولات به دستم برسند، شما متوجه جادوی ثروت نیستید.

 شما به سادگی با خرید و فروش، هیجان و باور خود به محصول و فرصت را تقسیم می کنید. زمانی که مشتری می گوید بله، پول درخواست کنید و سپس محصول را دریافت کنید. پس از سه یا چهار بار انجام این کار، شما قادر به خرید و فروش خواهید بود، اما وقتی هدف صحیح، باور و شهامت دارید هرگز اجازه ندهید پول، فرصت را از شما بگیرد.

بنابراین، اجازه دهید کمی بیشتر آن را تجزیه و تحلیل کنیم. ما همه ارزش داشتن سرمایه زیاد (پول) در زمان شروع هر فعالیت اقتصادی یا کسب و کار تمام وقت یا پاره وقت را می دانیم. اما من شرط می بندم همه ما درباره افرادی که بدون سرمایه شروع کرده اند و ادامه داده اند تا ثروتمند شوند، می دانیم یا حداقل شنیده ایم. این موضوع مخصوصاً در شغل بازاریابی شبکه ای حقیقت دارد. من معتقدم در واقع عواملی وجود دارند که از سرمایه با ارزش ترند و می توانند منجر به موفقیت کارآفرینی در ساختن کسب و کار بازاریابی شبکه ای موفق شوند. اجازه دهید تا لیست را ارائه بدهم.

1. زمان: زمان از سرمایه با ارزش تر است. زمان یعنی همان مدت زمانی که شما برای سرمایه گذاری در یک کسب و کار به امید سود بردن در بازار اختصاص می دهید. هم اکنون، ما سرمایه زمان را داریم.

چه مقدار زمان با ارزش است؟ زمانی که به درستی سرمایه گذاری شده باشد به اندازه ثروت ارزش دارد. زمانی که هدر می رود می تواند خسارت به بار بیاورد. زمان سرمایه گذاری شده می تواند معجزه کند، بنابراین شما زمان خود را سرمایه گذاری می کنید.

2. استیصال: من دوستی به اسم لیدیا دارم که سرمایه گذاری عمده اولیه او در کسب و کار جدیدش در بازاریابی شبکه ای، استیصال بود. او می گفت: "بچه های من گرسنه هستند، من باید این کار را انجام دهم." اگر این کار نتیجه ندهد، چه کاری انجام دهم؟" بنابراین او با فروش محصول، یک دلار در شرکت خود سرمایه گذاری کرد. این یک دلار برای خرید مقداری پروانه موتور بود که بتواند از طریق خرده فروشی بفروشد، پول جمع کند و سپس محصول را به صورت عمده برای تحویل به مشتری مجدد خریداری کند. استیصال می تواند انگیزه قوی باشد، زمانی که شما می گویید "من باید".

3. اراده: اراده می گوید "من می خواهم." اول لیدا گفت: "من باید یک مشتری پیدا کنم." که این یعنی استیصال. دوم اینکه او گفت: "من کسی را قبل از اتمام روز اول پیدا خواهم کرد." مطمئناً او یکی را پیدا کرده است. او گفت: "اگر این یک بار نتیجه داده است، دوباره هم نتیجه خواهد داد." اما نفر بعدی گفت نه. حالا چه چیزی را شما باید سرمایه گذاری کنید؟

4. شهامت: شهامت از سرمایه با ارزش تر است. اگر شما فقط یک دلار و شهامت زیاد دارید، من به شما می گویم که آینده خوبی پیش رو دارید. شهامت علی رغم وجود موقعیت است. انسان ها می توانند کارهای باورنکردنی انجام دهند، بدون اینکه آنچه اتفاق می افتد مهم باشد.

5. بلند پروازی: " اگر من بتوانم 3 تا بفروشم، می توانم 33 تا بفروشم. اگر بتوانم 33 تا بفروشم، می توانم 103 تا بفروشم." هم اکنون لیدیا به رؤیاهای آینده اش خیره شده است.

6. باور: الان او باور دارد که یک محصول خوب دارد. این احتمالاً یک شرکت خوب است و سپس او شروع به باور خودش می کند. لیدیا، یک مادر تنها با دو فرزند است که شغلی ندارد. او می گوید "خدای من، من موفق می شوم!" عزت نفس او بالا می رود. این ها سرمایه گذاری هایی هستند که بی نظیرند. پول نمی تواند به آن برسد. چه اتفاقی می افتاد اگر شما یک میلیون دلار داشتید و هیچ باوری نداشتید؟ شما فقیر بودید؛ شما ثروتمند نبودید.

7. ابتکار: فکر خود را به کار بیندازید. احتمالاً تا کنون شما تقریباً یک دهم از توان ذهنی خود را به کار گرفته اید. چه اتفاقی می افتد اگر نُه دهم دیگر آن را به کار بگیرید؟ باور نمی کنید چه اتفاقی می تواند بیفتد. انسان ها می توانند جذاب ترین کارها را برای انجام دادن پیدا کنند. این یعنی ابتکار. چقدر ابتکار ارزش دارد؟ به اندازه سرنوشت. این خیلی با ارزش تر از پول است. تمام چیزی که شما نیاز دارید یک دلار و شهامت فراوان است. یافتن راهی که نتیجه دهد، نتیجه دهد، نتیجه دهد.

8. اشتیاق: جایگزین اشتیاق چیست؟ پول نیست. پول نمی تواند اشتیاق را بخرد. اشتیاق خیلی با ارزش تر از پول است. اگر یک میلیون دلار بدون اشتیاق داشته باشید، زندگی ندارید. شما فردی غیر مؤثر هستید. اما اشتیاق مانند جادوی غیر قابل مشاهده هست که مردم را تحریک به خرید، تصمیم گیری، عمل و پاسخ می کند.

9. شخصیت: شما فقط باید شخصیت خود را زیرک و هوشیار کنید. شما شخصیت بزرگی دارید. فقط آن را تا جایی پرورش دهید که هر روز مؤثر باشد، بدون اهمیت دادن به اینکه با چه کسی صحبت می کنید، چه یک بچه باشد یا یک بازرگان باشد، چه یک فرد ثروتمند باشد یا یک فرد فقیر باشد. یک شخصیت خاص که همه جا قابل اطمینان است. هر یک از این ها شانس داشتن ارتباطی منحصر به فرد با شخص دیگری را می دهد. نوعی از شخصیتی را در خود پرورش دهید که راحت است و عصبی نیست و در آخر، بیایید جذابیت و دلفریبی را فراموش نکنیم. جذابیت با مقدار کمی فروتنی.

این لیست کامل با ارزش تر از پول است. با یک دلار و لیستی که من قبلاً به شما دادم، شما می توانید قدرت ذاتی در ابزار بازاریابی شبکه ای را مهار کنید و دنیا مال شماست. آن به شما تعلق دارد، هر قطعه ای از آن را که بخواهید، هر پیشرفتی را که برای زندگی خود آرزو دارید. من به شما رمز موفقیت را ارائه دادم. نوعی از سرمایه که با ارزش تر از پول است که می تواند آینده و ثروت شما را تأمین کند.

    


اضافه کردن دیدگاه جدید