شناسه : 92
دوشنبه 3 آبان 1395 ساعت 14:33 2016-10-24 14:33:07
یکی از مؤلفه های دست یابی به موفقیت در هر کسب و کاری یادگیری مداوم است. وقتی به زندگی افراد موفق توجه کنید، می بینید که یک ویژگی در همه ان ها مشترک است و آن یادگیری هر روزه و به دنبال رشد بودن است.
لزوم پرداختن به بحث آموزش در بازاریابی

زگهواره تا گور دانش بجوی

یکی از مؤلفه های دست یابی به موفقیت در هر کسب و کاری یادگیری مداوم است. وقتی به زندگی افراد موفق توجه کنید، می بینید که یک ویژگی در همه ان ها مشترک است و آن یادگیری هر روزه و به دنبال رشد بودن است.
یکی از مؤلفه های دست یابی به موفقیت در هر کسب و کاری یادگیری مداوم است. وقتی به زندگی افراد موفق توجه کنید، می بینید که یک ویژگی در همه ان ها مشترک است و آن یادگیری هر روزه و به دنبال رشد بودن است. افراد موفق، افراد کاملی هستند که خودشان را نادیده نگرفته اند و بخشی از وقت و درآمدشان را به پیشرفت فردی شان اختصاص داده اند.

شما به عنوان بازاریاب مشغول فعالیت در صنعتی پویا هستید. صنعتی که هر روزه پیشرفت جدیدی را کسب می کند و کار تکراری پاسخگوی کسب موفقیت در آن نیست. همانند سایر کسب و کارها برای این که بتوانید در این کسب و کار هم موفق شوید باید بر روی رشد شخصی تان سرمایه گذاری کنید. موفقیت شما با تلاش بدست می آید؛ اشتیاق شما به آموختن و اعمال مهارت ها، شما را در رسته افراد موفق قرار می دهد.

راه کارهای زیر را برای رشد فردی تان به کار بگیرید:

1-به دنبال ایجاد تغییر باشید. هر تغییری می تواند برای شما منفعت کاری ایجاد کند. محصولات جدید شما را به سمت مشتریان جدید سوق داده و مشتریان جدید به همکاران جدید تبدیل می شوند. حرکت در مسیرهای جدید و به کارگیری روش های نو در کار، فرصت های جدیدی را برای شما ایجاد می کند.

2-ایده های جدید را یاد بگیرید و به دنبال اطلاعات به روز باشید؛ این کار باعث می شود کارها را به روش تکراری انجام ندهید و همیشه هیجان و اشتیاق در کارتان وجود داشته باشد. روش های تکراری در انجام کارها منجر به از دست دادن پیشرفت در این حرفه می شود.

3-در کلاس ها، جلسات آموزشی و همایش های آموزشی که به شما پیشنهاد می شود، شرکت کنید. در آموزش های داده شده به دنبال نکات کلیدی باشید که بتوانید در حرفه ی خود به کار ببندید. یک ایده ی به کار گرفته شده، نتایج بهتری نسبت به ایده های جدید محبوس شده در دفتر یادداشت شما ایجاد می کند. ساعات آموزشی را جزو ساعات کاری تان حساب نکنید. برنامه ی زمان بندی آموزشی شما هر چه که هست نباید کار مشتریان، همکاران احتمالی و گروه خود را از قلم بیندازید.

4-از کتاب های آموزشی و سخنرانی های افراد موفق در این حرفه استفاده کنید. انرژی و انگیزه ای که این منابع آموزشی فراهم می کنند به اندازه ایده های آن ها مفید و الهام بخش هستند. گوش دادن به تجربیات افراد موفق در این حرفه و نحوه رویارویی آن ها با چالش های پیش روی شان کمک به توانمندی شما در مواجه با چالش های مشابه می کند.

5-با افراد با استعداد و همفکر، همکاری و نشست و برخاست داشته باشید. نگرش و پویایی آن ها با این همکاری به شما منتقل می شود. سعی کنید تا جایی که می توانید وقت تان را با افراد منفی و بی انگیزه که شما را پایین می کشند تلف نکنید.

به یاد داشته باشید حتی اگر موفق و پرمشغله هم شوید، باز هم نیاز به آموختن دارید. روزی که از یادگیری دست بردارید، رشد تان متوقف می شود و روزی که رشد نکنید در سرازیری رکود قرار خواهید گرفت.


دیدگاه ها

با سلام و عرض تشکر بخاطر مطلب بسیار خوبی که منتشر کردین.

یکی از مهم ترین مسائلی که در حوزه نتورک مارکتینگ فراموش شده است همین بحث آموزش صحیح و اصولی در این حوزه است.

خوشحالم منبعی قابل اعتماد در این حوزه وجود دارد.
از شما سپاسگذارم.

اضافه کردن دیدگاه جدید