شناسه : 988
سه شنبه 23 مهر 1398 ساعت 11:30 2019-10-15 11:30:12
WFDSA در سال 1978 در واشنگتن آمریکا تاسیس و مستقر شد.
آشنایی با فدراسیون جهانی فروش مستقیم

WFDSA و ماموریت هاي آن

WFDSA در سال 1978 در واشنگتن آمریکا تاسیس و مستقر شد.
WFDSA از انجمن هاي فروش مستقیم و شرکت هایی که عضو آنها هستند در موارد زیر حمایت می کند: 
حمایت از این صنعت از طریق دولت، رسانه و تاثیرگذاران کلیدي مثل رهبران گروه هاي دانشگاهی و مصرف کنندگان؛
توسعه، حفظ و ارتقاي بالاترین استانداردهاي جهانی براي رفتار اخلاقی و مسئولانه در فروش مستقیم؛
خدمات رسانی به عنوان منبع جهانی مورد اعتماد براي اطلاع رسانی در حوزه فروش مستقیم؛ 
تسهیل و تجهیز تعامل بین مدیران شرکت هاي فروش مستقیم در رابطه با اهمیت این صنعت. 
 
همه اعضاي انجمن هاي فروش مستقیم تفاهم نامه اخلاقی WFDSA را براي فروش مستقیم در تفاهم نامه هاي ملی خود به عنوان حداقل ملزومات مورد نیاز، پیاده سازي کرده اند.
 همه شرکت هاي فروش مستقیم پذیرفته اند که در چارچوب این توافق نامه به عنوان شرایط پذیرش و ادامه عضویت در انجمن هاي ملی حرکت کنند.
WFDSA در سال 1978 در واشنگتن آمریکا تاسیس و مستقر شد. براي کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با WFDSA  می توانید به ، آدرس  www.wfdsa.org مراجعه نمایید. 
 
فروش مستقیم چیست؟
فروش مستقیم در واقع فروش شخص به شخص کالا یا خدمات از طریق نمایندگان مستقل فروش است که گاهی به آنها فروشنده مستقیم، مشاور فروش، توزیع کننده یا عناوین دیگري را اختصاص می دهند.
حجم خرده فروشی جهانی در فروش مستقیم در سال 2016 به میزان 182.6 میلیارد دلار محاسبه شده است. افرادي در هر گروه سنی و با هر موقعیتی توانسته اند در این حرفه موفق باشند. در این حرفه هیچ سطح آموزش یا تجربه یا منابع مالی یا شرایط جسمی خاصی براي کار نیاز نیست.
آنها گاهی برخی از محصولات پرفروش ترین برندهاي دنیا در رسته هاي کالایی مواد غذایی، محصولات مرتبط با زیبایی، لوازم خانگی، جواهرات، پوشاك، دکوراسیون خانگی، انرژي، خدمات ارتباطی و مخابرات، خدمات حقوقی، خدمات مالی، بیمه اي و سایر خدمات را به فروش می رسانند.
فروشندگان مستقل از طریق فروش محصولات درآمد کسب می نمایند. آنها به فروش مستقیم می پیوندند تا بتوانند فرصت هاي کسب و کار جدید را براي کسب درآمد اضافی تجربه کنند و یا حتی بتوانند با هزینه بسیار پایین، براي خود تجارتی راه بیاندازند که ریسک کمی دارد و هزینه اي براي آموزش و حمایت از شرکت ها، از آن ها دریافت نمی کنند.
برخی افراد فقط براي خرید محصولات منحصر به فرد و خدمات که در فروش مستقیم با تخفیف ارائه می شود، به این حرفه می پیوندند.
 
چرا فروش مستقیم در سراسر جهان طرفدار دارد؟
یک راه کم خطر براي داشتن یک تجارت منحصر به فرد است که اگر فعالیت و سرمایه گذاري در آن انجام شود، زمان کمی براي بازگشت سرمایه و سوددهی نیاز دارد.
این حرفه فرصتی براي توسعه مهارت هاي جدید توسط لیدرهاي با تجربه ایجاد می کند.
کسب درآمد در آن متناسب با تلاش فرد می باشد. سطح موفقیت بستگی به اینکه چقدر فرد تلاش می کند، خواهد داشت.
این حرفه فرصت هایی را براي افزایش روابط اجتماعی با مردم فراهم می کند.
یک برنامه کاري منعطف را ایجاد می کند.فروشندگان مستقیم انتخاب می کنند که چه زمانی و چه میزان کار کنند و اینکه انتخاب می کنند که نیمه وقت کار کنند یا تمام وقت.
این حرفه می تواند یک درآمد اضافی ایجاد کند. فروشندگان مستقیم اهداف خود را بر روي درآمد و چگونه رسیدن به این درآمد تنظیم می کنند.
 

اضافه کردن دیدگاه جدید