مصاحبه
آقای کامبیز معتمد وزیری سرپرست مرکز اصناف و بازرگانان وزارت صمت: لیدرهای شرکت‌های بازاریابی شبکه‌ای از درآمدهای نجومی برخوردارند اما در عین حال عمده زیرشبکه‌ها به درآمدهای حداقلی اکتفا می‌کنند...
به بهانه برگزاری انتخابات اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی فرصتی پیش آمد تا با جناب آقای الفت نسب، دبیر و ریاست انجمن صنفی کسب و کارهای اینترنتی ایران مصاحبه ای در رابطه با ضرورت و دلایل تشکیل این اتحادیه داشته باشیم. در ادامه شما را دعوت به مطالعه متن مصاحبه می نماییم.
عضو اتاق بازرگانی تهران راهکار جلوگیری از تخلفات بازاریابی شبکه ای را صدور مجوز و شناسه دار کردن آن ها توسط وزارت بازرگانی یا تجارت برشمرد.
به منظور آشنایی با اهداف و ضرورت تشکیل اتحادیه کشوری و همچنین فرآیند برگزاری انتخابات مصاحبه ای با جناب آقای امانت ، رئیس مرکز امور اصناف توسط سایت ام ال ام ترتیب داده شده است. توجه شما را به فرمایشات رئیس مرکز امور اصناف در این رابطه جلب می نماییم.
برای برطرف نمودن دغدغه مراجع نظارتی، صدور مجوز جدید برای متقاضیان و همچنین مجوز تأسیس شعب برای شرکت های فعال تا زمان ابلاغ اصلاحات لازم متوقف شده است.
شرکت کارآفرینان پیشرو باورس به مدیریت آقای رضا محمد حسینی و آدرس وب سایت www.adibavers.ir و با محصولاتی در رسته مواد غذایی مانند انواع ارده، ادویه جات، دمنوش های گیاهی ؛ محصولات آرایشی - بهداشتی ، محصولات فرهنگی و لوازم خانگی در تاریخ 1395/03/05 مجوز فعالیت خود را دریافت کرده است. این شرکت در شهرهای اصفهان- ساری- مشهد دارای شعب فعال است. همچنین مجوز فعالیت این شرکت تا تاریخ 1400/03/05 به مدت 5 سال دارای اعتبار است. در ادامه شما را به خواندن مصاحبه سایت mlmbook با آقای رضا محمد حسینی مدیرعامل این شرکت، در مورد بازاریابی شبکه ای و وضعیت شرکت دعوت می نماییم.
شرکت تلاش آفرینان تجارت به مدیریت آقای ابراهیمی و آدرس وب سایت www.tatmlm.ir و با محصولات غذایی از قبیل انواع غلات صبحانه، انواع چای، عرقیات گیاهی، زعفران، عسل؛ محصولات آرایشی - بهداشتی ، مواد شوینده و پاک کننده، محصولات چرمی و گروه محصولات صنایع دستی در تاریخ 1394/07/22 مجوز فعالیت خود را دریافت کرده است. این شرکت در استان های آذرباییجان شرقی، اصفهان و قزوین دارای شعب فعال است. همچنین مجوز فعالیت این شرکت تا تاریخ 1399/07/22 به مدت 5 سال دارای اعتبار است. در ادامه شما را به خواندن مصاحبه سایت mlmbook با آقای ابراهیمی مدیرعامل این شرکت، در مورد بازاریابی شبکه ای و وضعیت شرکت دعوت می نماییم.
شرکت خرید اینترنتی مروارید پنبه ریز به مدیریت آقای کریم دوست محمدی و آدرس وب سایت www.panberes.ir و با محصولات بهداشتی آرایشی از قبیل مایع خوشبو کننده بدن، شامپو، دستمال کاغذی، دستمال حوله ای، پوشک بچه و بزرگسال، مسواک، چسب زخم و.... در تاریخ 90/7/3 مجوز فعالیت خود را دریافت کرده است. این شرکت در شهرهای اصفهان، البرز، تهران، فارس، یزد، خراسان شمالی و رضوی، قزوین و ..... دارای شعب فعال است. همچنین مجوز فعالیت این شرکت تا تاریخ 99/06/22 به مدت 5 سال دیگر تمدید شده است. در ادامه شما را به خواندن مصاحبه سایت mlmbook با آقای کریم دوست محمدی مدیرعامل جدید این شرکت، در مورد بازاریابی شبکه ای و وضعیت شرکت دعوت می کنیم.
شرکت زندگی سبز دماوند به مدیریت آقای احمدرضا پرهیزکار و آدرس وب سایت greenylife.ir و با محصولاتی در رسته گروه مواد غذایی (کافی میکس، شکلات میکس و انواع چای کیسه ای) مجوز فعالیت خود را در تاریخ 1394/02/13 دریافت کرده است.
شرکت کاریزما تجارت یکتا(سهامی خاص) با نام اختصاری کاریزماتیک به مدیر عاملی آقای مهندس سیدعلی طباطبائی و آدرس وب سایت WWW.KARIZMATIKMLM.IR و با محصولاتی در رسته های آرایشی وبهداشتی، شوینده، مواد غذایی و لوازم خانه و آشپزخانه مجوز فعالیت خود را در تاریخ 15/01/1395 با مدت اعتبار 5 سال اخذ نموده است.
شرکت بازاریابان خاک اهورایی به مدیر عاملی آقای رامبد طاعتی و آدرس وب سایت www.livedsa.net و با محصولاتی در رسته مواد غذایی، مجوز فعالیت خود را در تاریخ 95/04/13 با مدت اعتبار 5 سال اخذ نموده است.
شرکت بادران گستران به مدیریت خانم موسوی و آدرس وب سایت baadraan.ir و با محصولاتی از قبیل لوازم آرایشی و بهداشتی، (ژل پاک کننده، کرم ضد چروک، شامپو بدن)، عطر زنانه و مردانه، ماسک ترمیم کننده مو، محصولات غذایی و انواع ساعت در تاریخ 1390/6/6 مجوز فعالیت خود را دریافت کرده است. این شرکت در شهر مشهد دارای شعب فعال است.
شرکت پارس نیوشا نیک به مدیریت آقای عیوضی و آدرس وب سایت www.newshanik.ir و با محصولاتی از قبیل: انواع ماکارونی، انواع آب میوه، چای، انواع حبوبات، عسل، شکلات، کافی میکس، ادویه و کنسرو در تاریخ 1391/4/21 مجوز فعالیت خود را دریافت کرده است.
شرکت بازاریابان ایرانیان زمین به مدیریت آقای علی بنایی و آدرس وب سایت www.bizmlm.ir و با محصولاتی از قبیل مواد غذایی (انواع چای و دمنوش، آبمیوه و عسل)، ساعت، لوازم آرایشی و بهداشتی و انواع شامپو و صابون در تاریخ 1390/9/1 مجوز فعالیت خود را دریافت کرده است.
شرکت میراث نفیس دست­ها به مدیریت خانم ظهیری و آدرس وب سایت www.hph.co.ir و با محصولاتی از قبیل صنایع دستی (بشقاب مسی دیوار کوب ، تُنگ مسی و…..)، انواع نوشابه گازدار، محصولات غذایی (انواع زعفران، هل سبز و..) و انواع کیف چرمی و لوازم تزئینی در تاریخ 1391/7/26 مجوز فعالیت خود را دریافت کرده است .
 
درباره ما
 
  پایگاه اطلاع رسانی فروش مستقیم به آدرس  www.mlmBook.ir، سایت مرجع در زمینه انتشار مقالات آموزشی و تخصصی بازاریابی شبکه ای در ایران است و مخاطبان به منظور ارسال گزارش های تخلف شرکت های دارای پروانه کسب به بخش بازرسی اصناف می توانند از طریق پست الکترونیک inFo@mlmBook.ir، اقدام نمایند. همچنین میتوانید جهت بررسی مسائل مربوط به کد واحد بازاریابی مشخصات(نام و نام خانوادگی و کدملی) خود را به آدرس Unicode@mlmbook.ir ارسال نمایید.
 
پیوندها