تجربه بنیانگذار و رئیس NeoLife International در فروش مستقیم

تجربه بنیانگذار و رئیس NeoLife International در فروش مستقیم
تاريخ:چهارم ارديبهشت 1400 ساعت 14:30   |   کد : 1063   |   مشاهده: 175
جری براسفیلد(Jerry Brassfield) بنیانگذار و رئیس NeoLife International است. براسفیلد کار خود را در بازاریابی شبکه ای از سن 19 سالگی آغاز و ظرف مدت هشت سال به درآمد 5 میلیون دلار ...
جری براسفیلد(Jerry Brassfield) بنیانگذار و رئیس NeoLife International است. براسفیلد کار خود را در بازاریابی شبکه ای از سن 19 سالگی آغاز و ظرف مدت هشت سال به درآمد 5 میلیون دلار رسیده است که این رقم در سال 1967 رقم بسیار قابل توجهی می باشد. چشم انداز وی در این حرفه، شرکتی است با ثبات برای نسل های آینده که در اندازه جهانی معروف شود و ارزش های شخصی وی را منعکس کند. علاوه بر اشتیاق خود به صنعت فروش مستقیم و کمک به دیگران در پرورش موفقیت، براسفیلد یک کارآفرین متبحر با سرمایه گذاری های پر ثمر در رستوران های زنجیره ای، نمایندگی های فروش اتومبیل و املاک و مستغلات نیز می باشد. مصاحبه زیر توسط تیم سایت جهانی Direct Selling News در تاریخ 1 مارس 2021 تهیه شده است:

-چه چیزی شما را به مشارکت در یک تجارت مستقیم تشویق کرده است؟
من در 19 سالگی از بیماری آسم شدیدی رنج می بردم و مادرم من را به استفاده از محصولات خاص(غذایی) ترغیب می کرد. در آن سال ها دستگاه های استنشاقی وجود نداشت. من کار خودم را با فروش محصولات شرکت NutraBio شروع کردم. محصولات این شرکت مرا تشویق به این کار کرد.

-چه زمانی تصمیم گرفتید فروش مستقیم گزینه درستی برای شما می باشد؟
من می دیدم که زندگی ها تغییر می کند، بعضی بسیار اندک و بعضی به طرز چشمگیری. من خودم را شناختم، دیدم که شخصیت و اعتماد به نفسم در این کار در حال رشد می باشد و بیشتر و بیشتر به این مدل فروش مستقیم اعتقاد پیدا کردم. من کاملاً متقاعد شده ام که این یک روش مناسب برای مردم است.

-چند تا از خاطره انگیزترین لحظات شما کدامند؟
وقتی محصولات طلایی را به آفریقای جنوبی بردم، مقامات آمدند و جلسه را تعطیل کردند و گفتند که برای برگزاری یک جلسه عمومی که "اروپایی ها و غیر اروپایی ها" در همان اتاق باشند، به مجوز احتیاج داریم. من اصول کاری خود را نگه داشتم و تسلیم این سیستم آپارتاید نشدم. بعد از حدود یک سال، روابط مسالمت آمیز ایجاد شد. هنگامی که ما یک همایش بزرگ داشتیم، چند قبیله مختلف همه دورهم جمع شدند و تعاملات شکل گرفت. دولت آفریقای جنوبی مردم را فرستاد تا این همایش را مشاهده کنند و اذعان کردند که، "چگونه همه این افراد را در یک اتاق قرار می دهید بدون اینکه آنها یکدیگر را بکشند؟" ما الگویی برای شکوفایی این موضوع شدیم.

-چشم انداز شما از مدل کسب و کار چیست؟
من معتقدم که این یک دیدگاه بسیار مثبت است. نظارت در این مدل کسب و کارها بسیار مورد نیاز است، زیرا تمام صنایعی که بالغ می شوند باید عملکرد خود را مورد نظارت قرار دهند. به همین دلیل این باور را در شرکت های خود در سراسر جهان گنجانده ام. همکاران خود را حمایت کنید. همکاران شما چه کسانی هستند؟ این سیستم بازاریابی یا فروش مستقیم نیست که باعث مشکل می شود. این سوء استفاده از داشته های شما است. شما باید در ساختن، کمک کردن، تشویق و حمایت به مجموعه کمک کنید.

-دوست دارید چه توصیه ای را با مخاطبان ما در میان بگذارید؟
من فکر می کنم نه تنها از سازمان های خود بلکه از رقبای خود نیز باید استفاده کنیم، زیرا این صنعت بسیار در حال پیشرفت است. بگذارید مردم بدانند که ما نیرویی برای همیشه هستیم. بیایید به اصول خود پایبند باشیم. بیایید همکاران خود را حمایت کنیم.

http://mlmbook.ir/News/1/1063
Share

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

 
درباره ما
 
  پایگاه اطلاع رسانی فروش مستقیم به آدرس  www.mlmBook.ir، سایت مرجع در زمینه انتشار مقالات آموزشی و تخصصی بازاریابی شبکه ای در ایران است و مخاطبان به منظور ارسال گزارش های تخلف شرکت های دارای پروانه کسب به بخش بازرسی اصناف می توانند از طریق پست الکترونیک inFo@mlmBook.ir، اقدام نمایند. همچنین میتوانید جهت بررسی مسائل مربوط به کد واحد بازاریابی مشخصات(نام و نام خانوادگی و کدملی) خود را به آدرس Unicode@mlmbook.ir ارسال نمایید.
 
پیوندها