شما هم نمی دانید چگونه پیگیر نارضایتی خود از شرکت باشید؟

شما هم نمی دانید چگونه پیگیر نارضایتی خود از شرکت باشید؟
تاريخ:هجدهم آبان 1400 ساعت 15:17   |   کد : 1095   |   مشاهده: 247
در بسیاری از این موارد عنوان شده که آن ها حتی نمی دانند از چه طریق می توانند پیگیر درخواست و نارضایتی خود باشند و مطالبه شان را پیگیری نمایند ...
یکی از موضوعاتی که در آموزش بازاریابان کمتر به آن پرداخته می شود، نحوه پیگیری حقوق آن ها و طرح نارضایتی از شرکت است.
همان طور که می دانیم از حقوق بازاریابان که برعهده شرکت ها قرار دارد، حق برخورداری از  آموزش جامع و کامل است. این آموزش کامل شامل  اصول کار، قوانین و طرح درامدی مصوب، شرایط بازخرید کالا، مقررات داخلی شرکت و آشنایی کامل با محصولات ارائه شده و ویژگی های آن ها است. 

شاید در اکثر دوره های آموزشی، کمتر به توضیح حقوق بازاریابان که بر گردن شرکت ها قرار دارد و نحوه پیگیری این حقوق پرداخته می شود. گواه این ادعا نارضایتی های متعددی است که از جانب بازاریابان مطرح می شود؛ در بسیاری از این موارد عنوان شده که آن ها حتی نمی دانند از چه طریق می توانند پیگیر درخواست و نارضایتی خود باشند و مطالبه شان را پیگیری نمایند. در این مطلب برخی از عمده نارضایتی بازاریابان و نحوه پیگیری این موارد را جهت اطلاع بازاریابان توضیح می دهیم.

تأخیر در دریافت محصولات، کسری دریافت محصول، تاخیر یا عدم دریافت پورسانت، مشکلات دریافت وجه بازخرید محصولات، شکایت از بالاسری ها در آموزش و اغواگری در کسب درآمد یا محصول، جابه جایی جایگاه بدون اطلاع بازاریاب و عدم امکان ثبت درخواست لغو از عمده ترین شکایات مطرح شده توسط بازاریابان است که متأسفانه در تماس های متعدد از شرکت موفق به دریافت جواب نشده اند.

افرادی که در تماس با شرکت موفق به پیگیری شکایت شان نمی شوند، می توانند بر روی سایت شرکت ثبت نارضایتی نمایند، ثبت نارضایتی در قالب تیکت یا ارائه کد رهگیری برای بازاریاب نشان دهنده ثبت درخواست با موفقیت است؛ لازم است بازاریابان به مدت 10 روز کاری در انتظار جواب شرکت بمانند، اگر بعد از ده روز همچنان جوابی از شرکت دریافت نکردند و یا اینکه جواب قانع کننده و احقاق کننده حق شان نبود، می توانند مستندات تخلف شرکت یا نارضایتی خود را مطابق مفاد آیین نامه  همراه با ضمیمه متن نارضایتی تایپ شده نموده و مراتب را به سامانه پیگیری شکایات دبیرخانه کمیته نظارت ارسال نمایند.
 همچنین لازم است در متن شکایت ارسالی نام و نام خانوادگی، کد ملی بازاریاب، کد رهگیری ثبت شکایت، عنوان تخلف و شماره تماس جهت برقراری ارتباط با فرد شاکی درج شود. شکایت های دریافتی فوق که طبق روال فوق ارسال شوند توسط دبیرخانه کمیته محترم نظارت بر بازاریابی شبکه ای پیگیری خواهد شد.

 

http://mlmbook.ir/News/1/1095
Share

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

 
درباره ما
 
  پایگاه اطلاع رسانی فروش مستقیم به آدرس  www.mlmBook.ir، سایت مرجع در زمینه انتشار مقالات آموزشی و تخصصی بازاریابی شبکه ای در ایران است و مخاطبان به منظور ارسال گزارش های تخلف شرکت های دارای پروانه کسب به بخش بازرسی اصناف می توانند از طریق پست الکترونیک inFo@mlmBook.ir، اقدام نمایند. همچنین میتوانید جهت بررسی مسائل مربوط به کد واحد بازاریابی مشخصات(نام و نام خانوادگی و کدملی) خود را به آدرس Unicode@mlmbook.ir ارسال نمایید.
 
پیوندها