کار گروهی مهارتی اعجاب انگیز در بازاریابی شبکه ای

کار گروهی مهارتی اعجاب انگیز در بازاریابی شبکه ای
تاريخ:سيزدهم آذر 1400 ساعت 11:02   |   کد : 1106   |   مشاهده: 365
بسیاری از افرادی که وارد حرفه بازاریابی شبکه ای می شوند، تصور می کنند این یک تجارت شخصی است ...
یکی از مهارت هایی که بسیاری بازاریابان از جادوی آن بی اطلاع هستند، مهارت سازمان دهی و یا همان کار گروهی است.

انجام کار گروهی علاوه بر فوق العاده بودن به نوعی چالش برانگیز نیز هست. علت اینکه از عنوان چالش برانگیز برای کار گروهی استفاده شده این است که انجام کار به صورت گروهی و هماهنگ بسیار سخت و دشوار است. کار کردن به صورت گروهی نیاز به سازمان دهی بالایی دارد، اما اگر محقق شود بسیار کارآ است و هر چیزی که به نظر غیر ممکن می آید را ممکن خواهد ساخت.
شاید بسیاری از افراد تصورکنند به تنهایی از عهده انجام کار ها بر می آیند؛ در صورتی که انجام همان کار به صورت گروهی قدرت زیادی را در آنان به وجود خواهد آورد. کارگروهی نقاط ضعف افراد را پوشش می دهد، نقاط قوت افراد را تقویت می کند و انگیزش بیشتری را برای کار کردن به وجود خواهد آورد.

به صورت کلی مزیت هایی که برای کار گروهی برشمرده شده است عبارت است از:
1- ترکیب تفکرات: وقتی ایده ها با یکدیگر ترکیب می شوند؛ قدرت شما به فراتر از چیزی که تصورش را می کنید، خواهد رسید.
2- استفاده از نقاط قوت دیگران: همه ما در همه کارها خوب نیستیم، پس با کار گروهی می توان از نقاط قوت افراد بهترین بهره برداری را کرد.
3- افزایش اعتماد به نفس: افرادی که مهارت های کمتری دارند و به تازگی وارد کار شده اند، دریافت کمک و حمایت از دیگران به آن ها کمک خواهد کرد تا اعتماد به نفس لازم برای انجام کار را پیدا کنند.
4- همدلی و تقویت انگیزه ها: وقتی افراد با یکدیگر کار می کنند، امیدشان برای به سرانجام رساندن کار بیشتر می شود و تحمل بیشتری در برابر مشکلات خواهند داشت؛ همچنین مشاهده حرکت و عمل دیگران باعث تحرک بیشتر و افزایش انگیزه کار خواهد شد.

بسیاری از افرادی که وارد حرفه بازاریابی شبکه ای می شوند، تصور می کنند این یک تجارت شخصی است و بدون حمایت و کار با دیگران نیز می توانند به موفقیت دست پیدا کنند، باید بگوییم این تصور کاملاً درستی نیست. شما چه در جایگاه لیدر و چه در جایگاه یک بازاریاب جدید الورود نیاز به کار گروهی و حمایت سایر هم تیمی های خود دارید.
حرفه بازاریابی، حرفه ای مشارکتی است. بخش اعظم درآمد شما از حجم فروش گروه شما حاصل می شود، پس حمایت از اعضای گروه و کار با آن ها کلیدی برای موفقیت شما است. لیدرها برای رسیدن به موفقیت می بایست تجربیات شان را آموزش دهند؛ چرا که افزایش درآمد آن ها منوط به توانمندی زیرمجموعه شان است و بازاریابان جدید الورود نیز باید کار گروهی کنند؛ چرا که نیازبه تجربه بالاسری ها برای انجام صحیح کارشان دارند. 

http://mlmbook.ir/News/1/1106
Share

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

 
درباره ما
 
  پایگاه اطلاع رسانی فروش مستقیم به آدرس  www.mlmBook.ir، سایت مرجع در زمینه انتشار مقالات آموزشی و تخصصی بازاریابی شبکه ای در ایران است و مخاطبان به منظور ارسال گزارش های تخلف شرکت های دارای پروانه کسب به بخش بازرسی اصناف می توانند از طریق پست الکترونیک inFo@mlmBook.ir، اقدام نمایند. همچنین میتوانید جهت بررسی مسائل مربوط به کد واحد بازاریابی مشخصات(نام و نام خانوادگی و کدملی) خود را به آدرس Unicode@mlmbook.ir ارسال نمایید.
 
پیوندها