اعلام ضوابط انتظامی اختصاصی تاسیس شعب شرکت‌های بازاریابی شبکه‌ای ...

اعلام ضوابط انتظامی اختصاصی تاسیس شعب شرکت‌های بازاریابی شبکه‌ای ...
تاريخ:بيست و دوم دی 1400 ساعت 13:16   |   کد : 1118   |   مشاهده: 516
حضور مستمر مسئول شعبه و یا شخص جایگزین در محل شعبه برای همکاری با عوامل انتظامی در هنگام مراجعه به شعبه ...
به نقل از دبیرخانه کمیته نظارت؛

بدینوسیله ضوابط انتظامی اختصاصی تاسیس شعب شرکت‌های بازاریابی شبکه‌ای اعلامی از سوی پلیس محترم نظارت بر اماکن عمومی ناجا به شرح زیر اعلام می‌گردد:
1. استقرار و فعالیت دفاتر مرکزی و شعب شرکت‌های بازاریابی شبکه‌ای در واحدهای مسکونی یا مجتمع‌هایی که واحدهای مسکونی در آن مستقر می‌باشد، ممنوع است.
2. افتتاح شعب و سایر اماکن وابسته (‌دفاتر و انبار) به شرکت‌های بازاریابی شبکه‌ای در مجاورت مراکز دارای طبقه بندی (‌امنیتی، سیاسی، نظامی و انتظامی‌)‌، آموزشی و مذهبی ممنوع است.
3. معابر ورودی، خروجی وکلاس های آموزشی شعب و سایر اماکن وابسته به شرکت‌های بازاریابی شبکه‌ای (دفاتر و انبار) مجهز به دوربین مداربسته (‌برابر استانداردهای ضوابط انتظامی عمومی‌) باشد.
4. حضور مستمر مسئول شعبه و یا شخص جایگزین در محل شعبه برای همکاری با عوامل انتظامی در هنگام مراجعه به شعبه ضروری است.
5. وجود حداقل 30 متر فضای مفید برای برگزاری جلسات و فعالیت آموزشی در محل شعبه الزامی است.
6. اعلام دقیق نشانی شعبه/ دفتر و شماره تلفن همراه مسئول شعبه و شخص جایگزین برای هماهنگی درهنگام بازدید عوامل انتظامی به مرجع صدور مجوز ضروری است.

ضمناً با وحدت ملاک از ماده (8) دستورالعمل بند (د) ماده (55) قانون نظام صنفی، درصورتی که با اعلام پلیس نظارت بر اماکن عمومی موارد مذکور اسقاط شود مراتب بصورت مستند حسب مورد از طریق سازمان‌های صمت یا این دفتر به طور کتبی به شرکت اعلام می گردد تا ظرف مدت یک ماه نسبت به رفع آن اقدام گردد. درصورت عدم رفع آن، این دفتر پس از اخطار پانزده روزه به شرکت، مجوز شعبه مربوطه را باطل می‌نماید.

http://mlmbook.ir/News/1/1118
Share

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

 
درباره ما
 
  پایگاه اطلاع رسانی فروش مستقیم به آدرس  www.mlmBook.ir، سایت مرجع در زمینه انتشار مقالات آموزشی و تخصصی بازاریابی شبکه ای در ایران است و مخاطبان به منظور ارسال گزارش های تخلف شرکت های دارای پروانه کسب به بخش بازرسی اصناف می توانند از طریق پست الکترونیک inFo@mlmBook.ir، اقدام نمایند. همچنین میتوانید جهت بررسی مسائل مربوط به کد واحد بازاریابی مشخصات(نام و نام خانوادگی و کدملی) خود را به آدرس Unicode@mlmbook.ir ارسال نمایید.
 
پیوندها