احراز هویت بازاریابان

احراز هویت بازاریابان
تاريخ:نهم بهمن 1400 ساعت 10:59   |   کد : 1122   |   مشاهده: 624
کلیه شرکت ها موظفند؛ تا پایان ماه جاری، حداقل از طریق یکی از سامانه های دارای مجوز (از جمله امتاء، سماوا و شاهکار) که دارای قابلیت تفکیک افراد زیر ....
به نقل از دبیرخانه کمیته نظارت؛

به اطلاع کاربران و کلیه فعالین شرکت های بازاریابی شبکه ای می رساند:

نظر به وصول گزارشات از سازمان های صنعت، معدن و تجارت استان ها درخصوص حضور افراد با سن کمتر از 18سال سن در شعب شرکت‌های بازاریابی شبکه‌ای، از آنجائیکه طبق بند (3) ماده (10) آیین نامه اجرایی موضوع مواد (2)، (12) و تبصره ماده (87) قانون نظام صنفی، جذب بازاریاب از بین افراد کمتر از 18 سال سن ممنوع است ، کلیه شرکت ها موظفند؛ تا پایان ماه جاری، حداقل از طریق یکی از سامانه های دارای مجوز (از جمله امتاء، سماوا و شاهکار) که دارای قابلیت تفکیک افراد زیر 18سال سن از سایر افراد می باشد، بر روی بسترهای الکترونیکی خود (اعم از وب سایت و نرم افزار موبایل) ، قابلیت احراز هویت بازاریابان را (تا زمان ایجاد ساز و کار لازم در سامانه یونی کد)، پیاده سازی و اجراء نمایند؛ بنحوی که حداکثر تا تاریخ 10/10/1400 از این طریق، هویت و سن کلیه بازاریابان ثبت نام شده احراز شود.

بدیهی است بعد از مهلت مذکور، هیچ عذری پذیرفته نخواهد شد و درصورت مشاهده افراد زیر 18سال سن به عنوان بازاریاب در محل شعب، با شرکت و بازاریاب معرف برخورد قانونی بعمل خواهد آمد. درضمن این بخشنامه، نافی اتصال مستمر وب سایت شرکت با سامانه یونی کد نمی باشد.

http://mlmbook.ir/News/1/1122
Share

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

 
درباره ما
 
  پایگاه اطلاع رسانی فروش مستقیم به آدرس  www.mlmBook.ir، سایت مرجع در زمینه انتشار مقالات آموزشی و تخصصی بازاریابی شبکه ای در ایران است و مخاطبان به منظور ارسال گزارش های تخلف شرکت های دارای پروانه کسب به بخش بازرسی اصناف می توانند از طریق پست الکترونیک inFo@mlmBook.ir، اقدام نمایند. همچنین میتوانید جهت بررسی مسائل مربوط به کد واحد بازاریابی مشخصات(نام و نام خانوادگی و کدملی) خود را به آدرس Unicode@mlmbook.ir ارسال نمایید.
 
پیوندها