فواید بازاریابی مستقیم(فروش مستقیم) قسمت دوم

فواید بازاریابی مستقیم(فروش مستقیم) قسمت دوم
تاريخ:يازدهم اسفند 1400 ساعت 11:54   |   کد : 1131   |   مشاهده: 376
افراد زیادی جایی بوده اند که شما هستید و به جایی رفته اند که شما می خواهید در آنجا باشید. همانطور که یک تیم ...
ممکن است به دلایلی از شما خواسته شده باشد که تجارت فروش مستقیم خود را راه اندازی کنید. در این مقاله لیستی از مزیت های راه اندازی یک تجارت فروش مستقیم بیان شده است.

افزایش درآمد
فروش مستقیم می تواند درآمد جایگزین برای حقوق تمام وقت شما باشد. با این کار شما می توانید از آزادی مالی فراوانی برخوردار باشید و بسته به زمان و تلاشی که برای آن صرف می کنید شما را به اهداف تان برساند. بسیاری از افراد در این صنعت در مقایسه با دیگران از درآمد بالاتر از متوسط برخوردار هستند.
همچنین کسب و کاری است که تجربه یا تحصیلات قبلی شما نقش مهمی در آنچه که می توانید به دست آورید، ایفا نمی کند.
افراد از تجارت فروش مستقیم خود برای پرداخت هزینه هایی مانند موارد زیر استفاده می کنند:
•    تیم ها و کلاس های ورزشی کودکان.
•    هزینه های خانوار.
•    بیمه ماشین یا منزل.
•    رهن یا اجاره منزل.
•    پرداخت بدهی. 
•    رفتن به تعطیلات. 
•    بازنشستگی.

زمان بندی انعطاف پذیر
فروش مستقیم نیازهای افراد و شرایط مختلف را برآورده می کند. کسب و کار فروش مستقیم به شما این فرصت را می دهد که ساعات کاری خود را داشته باشید و برنامه خود را حول اولویت ها و مسئولیت های موجود به کار برید. اگر شرایط زیر را دارید فروش مستقیم را انجام دهید:
•    شما در یک کار تمام وقت کار می کنید.
•    شما سعی می کنید در مدت زمان کوتاهی پول کمی به دست آورید.
•    شما یک والدین خانه نشین هستید که می خواهید طبق برنامه خانواده کار کنید و 75 درصد درآمد را به مهدکودک اختصاص ندهید.
•    شما یک دانشجو هستید که می خواهید بر اساس برنامه کلاسی کار کنید.
•    شما بازنشسته ای هستید که می خواهید کار جدیدی را شروع کنید و/یا مکمل مستمری بگیرید.

برای خود و در خانه کار کنید
در فروش مستقیم، شما برای خودتان کار می کنید و نیازی به پاسخگویی به کسی ندارید. شما از حمایت و تشویق بسیاری دیگر از جمله شرکت خود برخوردارید، اما این توانایی را دارید که انتخاب کنید چه زمانی می خواهید کار کنید.
شما می توانید زمان خود را در زمینه هایی بگذرانید که بیشترین اهمیت را برای شما دارند.
کار از خانه مزایای زیادی دارد، از جمله صرفه جویی در هزینه های مربوط به کار در خارج از خانه. شما می توانید هر جا که بخواهید، هر زمان که بخواهید کار کنید. کار از خانه به شما این امکان را می‌دهد که در کارهای خانه، مسئولیت‌ها و کارهای خود را انجام دهید.
و در آخر، از آنجایی که شما مسئول موفقیت و میزان انجام کار هستید، می توانید هر زمان که بخواهید، حقوق خود را افزایش دهید.

دوستی ها و روابط
وقتی به فروش مستقیم می‌پیوندید، ناگهان یک گروه کاملاً جدید از دوستان همفکر دارید که برخی از علایق مشابه شما را دارا هستند. برای افرادی که به یک منطقه جدید نقل مکان می کنند، این یک راه عالی برای ملاقات با یک گروه جدید از دوستان است.
علاوه بر دوستی، از تیم و شرکت خود حمایت می کنید. در فروش مستقیم، همکاران شما می خواهند موفقیت شما را ببینند و شما را تشویق به انجام این کار می کنند. ترفیع شما در شرکت تان به قیمت شخص دیگری نیست، زیرا فضای کافی برای موفقیت همه وجود دارد. نمایندگان این توانایی را دارند که با سرعت خود رشد کنند و تعریف خود را از موفقیت ایجاد کنند. همه این ها به یک جامعه دوستانه و حامی نه تنها در شرکت شما، بلکه در کل صنعت منجر می شود.

مشوق ها و به رسمیت شناختن
همه عاشق تشویق و قدردانی هستند. در واقع، بسیاری از نظرسنجی‌ها نشان می‌دهند که اولین چیزی که مردم در یک شغل برایشان ارزش قائل هستند - بالاتر از درآمد - این است که برای یک کار خوب انجام شده، شناخته شده و قدردانی می‌شوند.
در فروش مستقیم، شما دائماً به خاطر دستاوردهای خود شناخته می شوید، از کوچک ترین اظهار نظرها در صفحه شبکه های اجتماعی خود گرفته تا جوایز محصول. واقعا هیچ چیز بهتر از این نیست که توسط شرکت و همتایان خود به رسمیت شناخته شوید.
مشوق ها می توانند راهی باورنکردنی برای دریافت و تجربه چیزهایی باشند که هیچگاه شانس داشتن (تجربه کردن) آنها را نداشته اید. 

مهارت های کسب و کار
کسب و کار فروش مستقیم به شما کمک می کند تا بسیاری از مهارت های تجاری مختلف که در تمام زمینه های زندگی به شما کمک می کند را بیاموزید. این امر به ویژه برای دانشجویان و همچنین کسانی که آرزوی داشتن کسب و کار خود را دارند صادق است. واقعاً هیچ آموزش بهتری برای کسی که به دنبال توسعه چندین مجموعه مهارت است، مانند موارد زیر وجود ندارد:
•    مدیریت زمان.
•    سازماندهی.
•    مهارت های ارائه.
•    مهارت های صحبت کردن.
•    مدیریت مالی.
•    آموزش موثر.
•    تکنیک های فروش.
•    خدمات مشتری محور.

رشد شخصی
بسیاری از افراد با افزایش اعتماد به نفس در تجارت خود مواجه می شوند و می توانید آن را در مقابل چشمان خود حس کنید.
افرادی که نمی توانستند در مقابل دیگران صحبت کنند، اکنون با سخنرانی در جمع راحت هستند. افرادی که می‌ترسیدند از خانه خارج شوند، اکنون می‌توانند به هر کجا سفر کنند و افرادی که اغلب از موقعیت های تیمی دوری می کردند، اکنون به سمت نقش های رهبری حرکت می کنند. بسیاری از نمایندگان فروش حتی در مشاغل روزانه خود ارتقا یافته اند زیرا مدیر یا کارفرمای آنها چنین تغییر مثبتی را در آنها مشاهده کرده است.
افزایش عزت نفس، باور به خود، صبر، همدلی و مشوق دیگران بودن، همه تغییرات مثبتی است که افراد از طریق فروش مستقیم بدست می آورند. کسب و کار فروش مستقیم شما می تواند به شما کمک کند از طریق سفرهای انگیزشی زیادی که می توانید به دست آورید، مطالعه بیشتری داشته باشید و به خوبی سفر کنید. همه اینها به شما این امکان را می دهد که ارتباط برقرار کنید، درگیر شوید و دایره نفوذ خود را افزایش دهید.

مربیگری
مربی بودن و داشتن یک مربی دو تا از بزرگترین مزایایی است که می توانید در زندگی از آن بهره مند شوید. گاهی اوقات دانستن اینکه کجا می توان یک مربی پیدا کرد یا چگونه برای شخص دیگری مربی بود دشوار است، اما در فروش مستقیم یک تناسب طبیعی است.
رهبر یا حامی مالی شما بارها به یک مربی عالی برای شما تبدیل می شود و شما نه تنها در مورد کسب و کارتان بلکه در مورد خودتان چیزهایی یاد خواهید گرفت و به دلیل روابط دوستانه ای که ایجاد می کنید، در موضوعات مختلف به غیر از تجارت، راهنمایی دریافت خواهید کرد.
افراد زیادی جایی بوده اند که شما هستید و به جایی رفته اند که شما می خواهید در آنجا باشید. همانطور که یک تیم می سازید، مربی دیگران خواهید شد.
تبدیل شدن به یک مربی بسیار ارزشمند است و در واقع می تواند به اندازه درآمدی که ایجاد می کنید برای زندگی شما معنی داشته باشد. دانستن اینکه شما تفاوتی ایجاد کردید و روی زندگی دیگران تأثیر گذاشتید، قیمتی ندارد.

تخفیف روی محصولات
برای بسیاری از مردم، خرید محصول با قیمت تخفیف‌خورده یک مزیت بزرگ است - به خصوص اگر محصولی مصرفی باشد که به طور منظم از آن استفاده می‌کنید. اگر واقعاً عاشق یک محصول هستید، طبیعی است که آن را با دیگران به اشتراک بگذارید. این به شما این فرصت را می دهد که در همان زمان مقداری درآمد کسب کنید.
شما همچنین از تمام جدیدترین محصولات موجود در بازار قبل از سایر مشتریان مطلع خواهید شد. این یک امتیاز بزرگ برای افرادی است که دوست دارند از روندها جلوتر بمانند و اولین کسانی باشند که داغ ترین محصول جدید را دریافت می کنند.

http://mlmbook.ir/News/1/1131
Share

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

 
درباره ما
 
  پایگاه اطلاع رسانی فروش مستقیم به آدرس  www.mlmBook.ir، سایت مرجع در زمینه انتشار مقالات آموزشی و تخصصی بازاریابی شبکه ای در ایران است و مخاطبان به منظور ارسال گزارش های تخلف شرکت های دارای پروانه کسب به بخش بازرسی اصناف می توانند از طریق پست الکترونیک inFo@mlmBook.ir، اقدام نمایند. همچنین میتوانید جهت بررسی مسائل مربوط به کد واحد بازاریابی مشخصات(نام و نام خانوادگی و کدملی) خود را به آدرس Unicode@mlmbook.ir ارسال نمایید.
 
پیوندها