اخطار کتبی به شرکت خانواده تحول آفرین زیبا و پنبه ریز

اخطار کتبی به شرکت خانواده تحول آفرین زیبا و پنبه ریز
تاريخ:شانزدهم آبان 1401 ساعت 09:19   |   کد : 1177   |   مشاهده: 1013
یرو تفهیم تخلف شماره 60/58502 مورخ 1401/02/21، کمیته مذکور، ارتکاب تخلف تاسیس شعبه غیرمجاز را برابر بند (15) بخش (الف)ماده (13) آیین نامه موضوع محرز و رای به ...
اخطار کتبی به شرکت خانواده تحول آفرین خورشید زیبا
 با توجه به بند (1) مصوبه مورخ 26/07/1401 کمیته نظارت موضوع ماده (15) آیین نامه مواد(2)، (12) و تبصره ماده (87) قانون نظام صنفی ارتکاب تخلف تأسیس شعبه غیرمجاز توسط شرکت خانواده تحول آفرین خورشید زیبا برابر بند (15) بخش (الف) ماده (13) آیین‌نامه محرز و رأی به اخطار کتبی صادر شد.

اخطار کتبی شرکت مروارید پنبه ریز
با توجه به بند (2) مصوبه مورخ 26/07/1401 کمیته نظارت موضوع ماده (15) آیین نامه مواد (2)، (12) و تبصره ماده (87) قانون نظام صنفی در موضوعات عدم بازپس‌گیری کالا و اجرای صحیح فرآیند بازپس‌گیری، با توجه تعیین شروط عدم بازپس‌گیری کالاهایی با موعدهای کمتر از هشت ماه از تاریخ انقضا و در عین حال ارسال کالا برای بازاریابان با تاریخ کمتر از این مدت، برابر بند (9) بخش (الف) ماده (13) آیین‌نامه ارتکاب تخلفات شرکت مروارید پنبه ریز محرز و رأی به اخطار کتبی برای آن صادر شد.تعیین شرط زمانی برای بازپس گیری، باید به نحوی باشد که اولاً امکان فروش محصول برای فرد به صورت معقولی وجود داشته باشد،ثانیاً کالا از همان ابتدای ارسال، با عدم امکان بازپس گیری مواجه نباشد. لذا براساس تبصره (2) بخش (الف) ماده (13) آیین نامه، شرکت موظف است ظرف مدت (20) روز عملکرد خود را اصلاح و گزارش اقدامات انجام شده را به دبیرخانه کمیته ارسال نماید. در غیر این صورت نسبت به تعلیق و تغییر رنگ نماد به زرد آن شرکت اقدام خواهد شد.
 

http://mlmbook.ir/News/1/1177
Share

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

 
درباره ما
 
  پایگاه اطلاع رسانی فروش مستقیم به آدرس  www.mlmBook.ir، سایت مرجع در زمینه انتشار مقالات آموزشی و تخصصی بازاریابی شبکه ای در ایران است و مخاطبان به منظور ارسال گزارش های تخلف شرکت های دارای پروانه کسب به بخش بازرسی اصناف می توانند از طریق پست الکترونیک inFo@mlmBook.ir، اقدام نمایند. همچنین میتوانید جهت بررسی مسائل مربوط به کد واحد بازاریابی مشخصات(نام و نام خانوادگی و کدملی) خود را به آدرس Unicode@mlmbook.ir ارسال نمایید.
 
پیوندها