چشم انداز 5 ساله انجمن فروش مستقیم

چشم انداز 5 ساله انجمن فروش مستقیم
تاريخ:نوزدهم بهمن 1401 ساعت 08:41   |   کد : 1189   |   مشاهده: 822
انجمن فروش مستقیم همراه با برخی از متفکران برجسته جهان، آینده‌ای را متصور هستند که در آن مشارکت‌های قوی تجاری، اجتماعی، زیست‌محیطی و نظارتی کمک به ایجاد آینده‌ای سالم، سرزنده و پایدار  ...
در اواخر بهار 2022، انجمن فروش مستقیم چشم انداز پنج ساله 2022 خود را منتشر کرد. این طرح نتیجه همکاری چند ماهه اعضای کمیته برنامه ریزی استراتژیک با کارکنان ارشد DSA است.
این برنامه استراتژیک در 4 ژوئن 2022 در نشست سالانه هیئت مدیره DSA در بوکا راتون به اتفاق آراء تصویب شد، انجمن فروش مستقیم همراه با برخی از متفکران برجسته جهان، آینده‌ای را متصور هستند که در آن مشارکت‌های قوی تجاری، اجتماعی، زیست‌محیطی و نظارتی کمک به ایجاد آینده‌ای سالم، سرزنده و پایدار برای شرکت‌های عضو می نمایند.

اگرچه فعالیت‌های انجمن به رشد مدل کسب ‌وکار کمک کرده است، چالش‌ها و فرصت‌ها برای فروشندگان مستقیم در بازار در حال تغییر و محیط های نظارتی، همچنان در حال بیشتر شدن است. 
با این حال، انجمن به عنوان یک نهاد خودتنظیمی غیرانتفاعی که منافع کل مدل کسب و کار و همه شرکت‌های عضو را تامین می‌کند، موقعیت مناسبی برای کمک به اعضای خود دارد. 
این انجمن چهار ارزش پیشنهادی کلیدی دارد که به شرکت‌های عضو ارائه کرده است:

1- تحریک رشد تجاری برای جذب نیروی فروش و مخاطبان جوان شرکت، آموزش اعضا در مورد تحول دیجیتال، تشکیل جلسه در مورد تکامل برنامه های جبران خسارت و تلاش برای جذب استعدادهای برتر با طیف گسترده ای از دیدگاه های زندگی و تجارب فرهنگی متنوع.

2- تضمین یک محیط نظارتی حمایتی با حمایت از کمیسیون تجارت فدرال، وزارت کار و مقامات منتخب و در عین حال تلاش برای حفظ توانایی فروشندگان مستقل جهت ایجاد مشاغل خود.

3- ادامه تلاش‌های انجمن برای ایجاد آگاهی فروش مستقیم و شورای خود تنظیمی فروش مستقیم (DSSRC)، در حالی که به طور فعال استراتژی‌هایی را برای نسل بعدی خود تنظیمی توسعه می‌دهد.

4- گسترش جامعه فروش مستقیم و همکاری آن با طیفی از تأثیرگذاران رسانه های اجتماعی با ایجاد روابط و مشارکت های جدید که به رشد کانال توزیع کمک می کند.

http://mlmbook.ir/News/1/1189
Share

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

 
درباره ما
 
  پایگاه اطلاع رسانی فروش مستقیم به آدرس  www.mlmBook.ir، سایت مرجع در زمینه انتشار مقالات آموزشی و تخصصی بازاریابی شبکه ای در ایران است و مخاطبان به منظور ارسال گزارش های تخلف شرکت های دارای پروانه کسب به بخش بازرسی اصناف می توانند از طریق پست الکترونیک inFo@mlmBook.ir، اقدام نمایند. همچنین میتوانید جهت بررسی مسائل مربوط به کد واحد بازاریابی مشخصات(نام و نام خانوادگی و کدملی) خود را به آدرس Unicode@mlmbook.ir ارسال نمایید.
 
پیوندها