اخطار به شرکت های سیمرغ عصر تجارت و مروارید پنبه ریز

اخطار به شرکت های سیمرغ عصر تجارت و مروارید پنبه ریز
تاريخ:پنجم فروردين 1402 ساعت 08:55   |   کد : 1194   |   مشاهده: 907
کمیته نظارت بر عملکرد شرکت‌های بازاریابی شبکه‌ای و کسب و کارهای مجازی پیرو احراز تخلفات توسط شرکت های بازاریابی شبکه ای سیمرغ و پنبه ریز احکامی را صادر نمود...
کمیته نظارت بر عملکرد شرکت‌های بازاریابی شبکه‌ای و کسب و کارهای مجازی پیرو احراز تخلفات توسط شرکت های بازاریابی شبکه ای سیمرغ و پنبه ریز احکامی را صادر نمود.

اخطار کتبی به شرکت مروارید پنبه ریز

با توجه به بند 1 موضوع ماده 15 آیین نامه مواد (2)، (12) و تبصره ماده 87 قانون نظام صنفی، کمیته نظارت ارتکاب تخلف لغو جایگاه بازاریابان بدون رعایت تشریفات قانونی را توسط شرکت پنبه ریز محرزدانسته و اخطار کتبی صادر نموده است. 
لذا براساس تبصره (٢) بخش (الف) ماده (١٣) آیین نامه، شرکت موظف است ظرف مدت (٢٠) روز عملکرد خود را اصلاح و گزارش اقدامات انجام شده را به دبیرخانه کمیته ارسال نماید. در غیر این صورت نسبت به تعلیق و تغییر رنگ نماد به زرد آن شرکت اقدام خواهد شد.

اخطار کتبی به شرکت سیمرغ عصر تجارت
این شرکت نیز براساس بند 2 موضوع ماده 15 آیین نامه مواد (2)، (12) و تبصره ماده 87 قانون نظام صنفی، مرتکب تخلف درخصوص عرضه و فروش محصولات بدون ارائه مدارک کالایی شده و کمیته نظارت رأی به اخطار کتبی برای شرکت داده است.
لذا براساس تبصره ( ٢) بخش (الف) ماده (١٣) آیین نامه، شرکت سیمرغ نیز موظف است ظرف مدت ( ٢٠ ) روز عملکرد خود را اصلاح و گزارش اقدامات انجام شده را به دبیرخانه کمیته ارسال نماید. در غیر این صورت نسبت به تعلیق و تغییر رنگ نماد به زرد آن شرکت اقدام خواهد شد. 

http://mlmbook.ir/News/1/1194
Share

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

 
درباره ما
 
  پایگاه اطلاع رسانی فروش مستقیم به آدرس  www.mlmBook.ir، سایت مرجع در زمینه انتشار مقالات آموزشی و تخصصی بازاریابی شبکه ای در ایران است و مخاطبان به منظور ارسال گزارش های تخلف شرکت های دارای پروانه کسب به بخش بازرسی اصناف می توانند از طریق پست الکترونیک inFo@mlmBook.ir، اقدام نمایند. همچنین میتوانید جهت بررسی مسائل مربوط به کد واحد بازاریابی مشخصات(نام و نام خانوادگی و کدملی) خود را به آدرس Unicode@mlmbook.ir ارسال نمایید.
 
پیوندها