هشدار به بازاریابان و شرکت های بازاریابی شبکه ای

هشدار به بازاریابان و شرکت های بازاریابی شبکه ای
تاريخ:پنجم ارديبهشت 1402 ساعت 09:08   |   کد : 1198   |   مشاهده: 788
فعالیت های خارج از ضابطه و زیر زمینی و پنهان بر اساس طرح های سوددهی اغواکننده تحت عناوین پلن دلاری یورویی و ... غیرمجاز و غیرقانونی بوده ...
به نقل از سایت ایران هشدار:

هرنوع فعالیت بازاریابی شبکه ای در کشور بر اساس مقررات آیین نامه موضوع مواد 2،12 و تبصره 87 قانون نظام صنفی و طرح مصوب و منتشر شده بر روی سایت شرکت ها مجاز است. لذا فعالیت های خارج از ضابطه و زیر زمینی و پنهان بر اساس طرح های سوددهی اغواکننده تحت عناوین پلن دلاری یورویی و ... غیرمجاز و غیرقانونی بوده و مسئولیت تبلیغ و آموزش خارج از پلن مصوب بر عهده بازاریابان و شرکت ها خواهد بود.

همچنین محدودیت پرداخت پورسانت در عمق طبق آیین نامه 3 سطح(قابل تعدیل تا 7 سطح) بوده و پرداخت هرنوع پاداش و پورسانتی بیش از سطوح یادشده تخلف می باشد و تفسیر یا استفاده از انواع پاداش یا کمپرس سطوح که منجر به محاسبه و پرداخت بیشتر در عمق می شود غیرمجاز می باشد.

بر این اساس نظارت هرچه بیشتر مسئولین شرکت بر نحوه آموزش و جذب بازاریابان لازم و ضروری می باشد.

http://mlmbook.ir/News/1/1198
Share

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

 
درباره ما
 
  پایگاه اطلاع رسانی فروش مستقیم به آدرس  www.mlmBook.ir، سایت مرجع در زمینه انتشار مقالات آموزشی و تخصصی بازاریابی شبکه ای در ایران است و مخاطبان به منظور ارسال گزارش های تخلف شرکت های دارای پروانه کسب به بخش بازرسی اصناف می توانند از طریق پست الکترونیک inFo@mlmBook.ir، اقدام نمایند. همچنین میتوانید جهت بررسی مسائل مربوط به کد واحد بازاریابی مشخصات(نام و نام خانوادگی و کدملی) خود را به آدرس Unicode@mlmbook.ir ارسال نمایید.
 
پیوندها