راهکارهای برتر دیجیتال مارکتینگ(قسمت اول)

راهکارهای برتر دیجیتال مارکتینگ(قسمت اول)
تاريخ:دهم ارديبهشت 1402 ساعت 09:33   |   کد : 1199   |   مشاهده: 973
گوش دادن اجتماعی را بخش مهمی از بازاریابی رسانه های اجتماعی خود می دانستند. سایر تاکتیک های محبوب عبارتند از هشتگ (48٪) و ویدیوی زنده (46٪) ...
اولین عنوان در این مقاله تعریف بازاریابی دیجیتال می باشد:
استفاده از استراتژی، برنامه ریزی و درک دقیق از بازار خود برای ایجاد رسانه های دیجیتال هدفمند که آگاهی و آموزش را برای برند و محصول/خدمات شما و در نهایت فروش افزایش می دهد.
استفاده از وب سایت ها، صفحات فرود(landing pages)، رسانه های اجتماعی، تبلیغات پولی، محتوای قابل دانلود و سایر ابزارهای دیجیتال می تواند به کسب و کارها در جذب بازارهای هدف و تحقق اهداف بازاریابی دیجیتال کمک کند.


15
آمار برتر دیجیتال مارکتینگ که می تواند شما را شگفت زده کند از قرار زیر است:1-تصاویر و ویدیوها تأثیر کمتری از آنچه شما انتظار دارید دارند:
نتایج تصاویر 1.4% تا 4.9%
نتایج ویدیو 2.5٪ تا 6.1٪
شبکه های اجتماعی
2-بازاریابی رسانه های اجتماعی اکنون به عنوان رویکرد اصلی بازاریابی رتبه بندی می شود
HubSpot هنگام گردآوری گزارش وضعیت بازاریابی 2021 خود، از پاسخ دهندگان خود پرسید که آنها رویکرد اصلی سازمان خود را در بازاریابی چه می دانند. رسانه های اجتماعی با اختلاف قابل توجهی در صدر این فهرست قرار گرفتند و 68 درصد از این رویکرد حمایت کردند. این نشان می دهد که بازاریابی شخصی و بازاریابی محاوره ای اکنون رویکرد ترجیحی است.
3-بیش از 80 درصد از برندها در حال حاضر در بازاریابی رسانه های اجتماعی شرکت می کنند
جای تعجب نیست، مطالعه HubSpot نشان داد که 82٪ از پاسخ دهندگان از رسانه های اجتماعی به عنوان کانالی برای بازاریابی خود استفاده می کنند. این بیش از هر چیز دیگری است و حتی بالاتر از داشتن یک وب سایت (80٪) است.
4-نود و یک درصد از برندها از رسانه های اجتماعی استفاده می کنند
وضعیت بازاریابی Salesforce Research (2021) نشان می‌دهد که رسانه‌های اجتماعی حتی از آنچه مطالعه HubSpot نشان می‌دهد برای کسب ‌وکارها محبوب‌تر است. هنگامی که در مورد کانال‌های مختلفی که شرکت های بازاریابی استفاده می‌کنند، سؤال شد، 91 درصد از پاسخ‌دهندگان اذعان کردند که از رسانه‌های اجتماعی استفاده می‌کنند.برخی دیگر از کانال های بازاریابی مهم عبارتند از:
*تبلیغات دیجیتال 91%
*ویدیو 90%
*محتوای دیجیتال 88%
*وب سایت/ برنامه(app) 86%
*رویدادها و حمایت‌ها 84%
*بازاریابی ایمیلی 76%

5-در سال 2021، تاکتیک اصلی برای بازاریابی رسانه های اجتماعی، گوش دادن اجتماعی(Social Listening)
شاید تعجب آور باشد که 62 درصد از پاسخ دهندگان نظرسنجی HubSpot گوش دادن اجتماعی را بخش مهمی از بازاریابی رسانه های اجتماعی خود می دانستند. سایر تاکتیک های محبوب عبارتند از هشتگ (48٪) و ویدیوی زنده (46٪).
ویدئوی زنده به سرعت برای استراتژی های بازاریابی بسیاری از شرکت ها ضروری می شود، به ویژه آنهایی که مخاطبان جوان را هدف قرار می دهند. ویدئوی افزوده در حال حاضر موجی را ایجاد کرده است، به طوری که 19٪ از پاسخ دهندگان ادعا می کنند که آن را به عنوان بخشی از بازاریابی رسانه های اجتماعی خود لحاظ می کنند.
6-اینستاگرام در حال حاضر پر استفاده ترین پلتفرم اجتماعی توسط کسب و کارها است، اما فیس بوک هنوز بهترین بازگشت سرمایه را ارائه می دهد
بر اساس گزارش HubSpot، 82 درصد از شرکت های مورد بررسی از اینستاگرام استفاده می کنند و پس از آن فیس بوک با 80 درصد قرار دارد. با این حال، 44 درصد از پاسخ دهندگان ادعا کردند که بهترین بازگشت سرمایه خود را از فیس بوک دریافت کرده اند، در حالی که این رقم در اینستاگرام تنها 32 درصد است.

 

http://mlmbook.ir/News/1/1199
Share

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

 
درباره ما
 
  پایگاه اطلاع رسانی فروش مستقیم به آدرس  www.mlmBook.ir، سایت مرجع در زمینه انتشار مقالات آموزشی و تخصصی بازاریابی شبکه ای در ایران است و مخاطبان به منظور ارسال گزارش های تخلف شرکت های دارای پروانه کسب به بخش بازرسی اصناف می توانند از طریق پست الکترونیک inFo@mlmBook.ir، اقدام نمایند. همچنین میتوانید جهت بررسی مسائل مربوط به کد واحد بازاریابی مشخصات(نام و نام خانوادگی و کدملی) خود را به آدرس Unicode@mlmbook.ir ارسال نمایید.
 
پیوندها