آخرین وضعیت پرونده کینگ مانی

آخرین وضعیت پرونده کینگ مانی
تاريخ:دهم ارديبهشت 1402 ساعت 09:51   |   کد : 1200   |   مشاهده: 665
به دلیل کامل نبودن اطلاعات خوداظهاری شاکی بوده و یا نیاز به بررسی فنی بیشتر از کیف پول منتسب به شاکی داشته است ...
به نقل از سایت ایران هشدار:

شناسایی و ارزیابی مطالبات مالباختگان پرونده کینگ مانی در مرحله جدیدی قرار گرفته است و براین اساس جلسه رسیدگی به پرونده در آینده نزدیک در شعبه دوم دادگاه های ویژه رسیدگی به مفاسد اقتصادی برگزار خواهد شد.
برابر اخبار واصله از مرجع قضایی، تاکنون مطالبات بیش از 4100 نفر از شاکیان ارزیابی و صحت سنجی شده و مطالبات سایر افراد نیز به سرعت در حال بررسی است. از این تعداد، موجودی دارایی الکترونیک بیش از 3000 نفر تقریباً مطابق اطلاعات اظهاری ایشان در دادسرا بوده است. لذا پس از تطبیق نسبی دو دسته اطلاعات، نظریه تجمیعی با تاکید بر پایگاه داده، در مرجع قضایی ملاک عمل قرار گرفته است.
لازم به ذکر است مواردی که در بررسی کنونی هنوز دارایی دیجیتال و کیف پول آنها در مرجع قضایی شناسایی نشده؛ به دلیل کامل نبودن اطلاعات خوداظهاری شاکی بوده و یا نیاز به بررسی فنی بیشتر از کیف پول منتسب به شاکی داشته است. در مواردی نیز شاکی در خصوص کینگ مانی ادعایی نداشته و مطالبات وی صرفاً در خصوص خرید بوست کارت، بن کارت و غیره بوده است که تمامی موارد پس از بررسی در پرونده مسجل خواهد شد.

افرادی که دارایی برای ایشان احراز شده ولی میزان آن مورد اعتراض شاکی می باشد، می توانند شرح اعتراض خود را برای بررسی فنی از طریق آدرس پست الکترونیک  sos.kingmoney@gmail.com به همراه مشخصات و شماره تماس ارسال نمایند.

http://mlmbook.ir/News/1/1200
Share

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

 
درباره ما
 
  پایگاه اطلاع رسانی فروش مستقیم به آدرس  www.mlmBook.ir، سایت مرجع در زمینه انتشار مقالات آموزشی و تخصصی بازاریابی شبکه ای در ایران است و مخاطبان به منظور ارسال گزارش های تخلف شرکت های دارای پروانه کسب به بخش بازرسی اصناف می توانند از طریق پست الکترونیک inFo@mlmBook.ir، اقدام نمایند. همچنین میتوانید جهت بررسی مسائل مربوط به کد واحد بازاریابی مشخصات(نام و نام خانوادگی و کدملی) خود را به آدرس Unicode@mlmbook.ir ارسال نمایید.
 
پیوندها