راهکارهای برتر دیجیتال مارکتینگ(قسمت دوم)

راهکارهای برتر دیجیتال مارکتینگ(قسمت دوم)
تاريخ:هجدهم ارديبهشت 1402 ساعت 10:36   |   کد : 1202   |   مشاهده: 620
تفاوت بین بازاریابی محتوا، تبلیغات بومی و بازاریابی حمایت شده می تواند ظریف باشد. با این حال، احتمالاً این تصویر از جامعه بازاریابی دیجیتال به بهترین ...
8- 63 درصد از شرکت ها از بازاریابی ایمیلی استفاده می کنند.
اگرچه بازاریابی ایمیلی یک سبک نسبتا قدیمی از بازاریابی دیجیتال است، اما هنوز هم توسط بسیاری از شرکت‌ها ارزشمند است و در گزارش اخیر HubSpot به عنوان سومین کانال محبوب (با 63 درصد) شناخته می‌شود. هر سال، گزارش‌هایی را خواهید دید که نابودی بازاریابی ایمیلی را پیش‌بینی می‌کنند – اما به نظر نمی‌رسد که هرگز اتفاق بیفتد. علیرغم همه کانال های دیجیتالی جدیدی که از زمان رایج شدن اصطلاح "ایمیل" در سال 1993 پدیدار شد، بازاریابی ایمیلی مانند همیشه محبوب است.

مفهوم بازاریابی ایمیلی بسیار قدیمی تر از نام آن است، در واقع قدیمی تر از اینترنت. اولین پیام از کامپیوتر به کامپیوتر در ARPANET در اکتبر 1969 ارسال شد و اولین شکل ایمیل همانطور که می دانیم در سال 1971 رخ داد، با ری تاملینسون که سیستم ایمیل شبکه ای ARPANET را با استفاده از نماد @ به عنوان بخشی از آدرس کاربر ایجاد کرد.
همانطور که در بالا دیدیم، حتی 76 درصد از پاسخ دهندگان به هفتمین وضعیت بازاریابی Salesforce Research ادعا کردند که در سال 2021 از بازاریابی ایمیلی استفاده می کنند.

9- شخصی سازی پیام، رایج ترین تاکتیک مورد استفاده برای بازاریابی ایمیلی است.
اکثر مردم با ایمیل‌های عمومی با تحقیر برخورد می‌کنند و در بدترین موارد، ایمیل‌های عمومی توسط فیلترهای اسپم دریافت می‌شوند و دیگر هرگز دیده نمی‌شوند.
بنابراین جای تعجب نیست که 27 درصد از پاسخ دهندگان HubSpot شخصی سازی پیام را مهم ترین تاکتیک شرکت شان برای بازاریابی ایمیلی ارزیابی می کنند.

تاکتیک های مهم دیگر عبارتند از:
10-آمار تبلیغات بومیتبلیغات بومی شامل تبلیغات پولی است که با ظاهر، احساس و عملکرد مکانی که ظاهر می شوند، مطابقت دارد. به عنوان مثال، تبلیغات بومی در رسانه های اجتماعی مانند هر پست رسانه اجتماعی دیگر در پلتفرم مربوطه به نظر می رسد. برخی از برندها تبلیغات حمایت شده را در وب سایت خود قرار می دهند که شبیه به سایر محتوای سایت است. تبلیغات بومی بسیار شبیه سرمقاله به نظر می رسند - اگرچه آنها، البته، پیامی را که به دقت ساخته شده است، بیان می کنند. تبلیغات بومی به این دلیل موفق می شوند که شبیه تبلیغات نیستند، حتی اگر یک پیام حمایت مالی داشته باشد.
تبلیغات بومی معمولی شامل تبلیغات درون فید، فهرست‌های جستجو و ارتقا یافته و توصیه‌های محتوا است.

11- پیش بینی تبلیغات ویدیویی بومی بیش از 80 درصد از کل هزینه تبلیغات ویدیویی در ایالات متحده را تشکیل می دهد.
eMarketer پیش بینی کرد که تبلیغات ویدیویی بومی 84.1٪ از کل هزینه تبلیغات ویدیویی در ایالات متحده را شامل می شود که در مقایسه با سال 2021 نزدیک به 2٪ افزایش یافته است. در مقایسه، آنها معتقد بودند که هزینه های ویدیوی اجتماعی بیش از 2.5٪ در طول سال کاهش می یابد.

12- محتوای آنلاین در سایت های تحریریه بیشتر از سایت های رسانه های اجتماعی درک مثبت دارد.
مطالعه Outbrain-Savanta نشان داد که محتوای آنلاین در سایت‌های تحریریه (مانند سایت‌های خبری و سبک زندگی) نسبت به سایت‌های رسانه‌های اجتماعی مثبت‌تر است. به عنوان مثال، 75 درصد از پاسخ دهندگان گفتند که به سایت های تحریریه اعتماد دارند در حالی که 54 درصد به سایت های رسانه های اجتماعی اعتماد دارند. این اعتماد به ویژه در بین تصمیم گیرندگان خانوار قابل توجه است. برعکس، تبلیغات در رسانه های اجتماعی کمترین اعتماد را در بین سایت ها داشتند.

13- صنعت بازاریابی وابسته جهانی (Global Affiliate Marketing) بیش از 17 میلیارد دلار ارزش دارد.
بر اساس تحقیقات Mhojhos، اندازه بازار جهانی بازاریابی وابسته در سال 2020 به بیش از 17 میلیارد دلار رسیده است که از 13 میلیارد دلار در سال 2016 افزایش داشته است.

14- درآمد منفعل سالانه بازاریابان وابسته به طور متوسط بیش از 50000 دلار است.
کارآفرین گزارش می دهد که به طور متوسط، درآمد غیرفعال سالانه بازاریابان وابسته 51217 دلار است. 10 درصد پایین بازاریابان وابسته 37000 دلار در سال درآمد دارند، در حالی که 10 درصد برتر بیش از 70000 دلار درآمد دارند.

15- محتوای حمایت شده(Sponsored Content Stats)
تفاوت بین بازاریابی محتوا، تبلیغات بومی و بازاریابی حمایت شده می تواند ظریف باشد. با این حال، احتمالاً این تصویر از جامعه بازاریابی دیجیتال به بهترین شکل خلاصه می شود:

http://mlmbook.ir/News/1/1202
Share

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

 
درباره ما
 
  پایگاه اطلاع رسانی فروش مستقیم به آدرس  www.mlmBook.ir، سایت مرجع در زمینه انتشار مقالات آموزشی و تخصصی بازاریابی شبکه ای در ایران است و مخاطبان به منظور ارسال گزارش های تخلف شرکت های دارای پروانه کسب به بخش بازرسی اصناف می توانند از طریق پست الکترونیک inFo@mlmBook.ir، اقدام نمایند. همچنین میتوانید جهت بررسی مسائل مربوط به کد واحد بازاریابی مشخصات(نام و نام خانوادگی و کدملی) خود را به آدرس Unicode@mlmbook.ir ارسال نمایید.
 
پیوندها