سود خرده فروشی و مبلغ ثابت خرید ماهیانه

سود خرده فروشی و مبلغ ثابت خرید ماهیانه
تاريخ:هفتم شهريور 1400 ساعت 08:50   |   کد : 182   |   مشاهده: 1183
سود خرده فروشی بازاریابانی که خریدشان از شرکت بابت مصرف شخصی است می تواند به عنوان یک تخفیف و یا امتیاز درنظر گرفته شود که بلافاصله بعد از ثبت خرید کالا ...

در این مطلب می خواهیم شرایط دریافت پورسانت خرده فروشی بازاریابان را بررسی کنیم:
خوب است به این موضوع توجه داشته باشیم که همواره سود خرده فروشی بازاریابانی که خریدشان از شرکت بابت مصرف شخصی ویا فروش به مصرف کننده نهایی می باشد باید به عنوان یک تخفیف و یا امتیاز درنظر گرفته شود که بلافاصله بعد از ثبت خرید کالا، از مبلغ خرید کسر شود و درصورتیکه علاوه بر تخفیف خرده فروشی پاداش خرده فروشی نیز در طرح پیش بینی شده باشد در انتهای ماه بعد از محاسبه همراه با پورسانت مجموعه ای به حساب بازاریاب واریز می شود.
از آنجایی که وجود شرط واجد صلاحیت ماهانه خرید محصولات منحصرا برای دریافت پورسانت مجموعه ای تعریف شده است بازاریابانی که مبادرت به خرده فروشی می نمایند نیاز به انجام خرید محصولات به مقدار شرط واجد صلاحیت ندارند و نمی بایست احتساب پورسانت خرده فروشی این گروه از بازاریابان منوط به انجام خرید به میزان شرط واجد صلاحیت مشخص در طرح های درآمدی شرکت ها باشد.
در اینجا 2نکته برای بازاریابان و شرکت های بازاریابی شبکه ای وجود دارد:
1- بازاریابان هوشیار باشند که جهت احتساب سود خرده فروشی مجبور به خرید تا اندازه شرط واجد صلاحیت مشخص شده در طرح درآمدی شرکت ها نیستند.
2- شرکت های بازاریابی شبکه ای می بایست سود خرده فروشی را بلافاصله در زمان خرید کالا به صورت تخفیف درنظر بگیرندو ضوابط اعلامی جهت حفظ حقوق بازاریابان را رعایت کنند.

http://mlmbook.ir/News/1/182
Share

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
  
درباره ما
 
  پایگاه اطلاع رسانی فروش مستقیم به آدرس  www.mlmBook.ir، سایت مرجع در زمینه انتشار مقالات آموزشی و تخصصی بازاریابی شبکه ای در ایران است و مخاطبان به منظور ارسال گزارش های تخلف شرکت های دارای پروانه کسب به بخش بازرسی اصناف می توانند از طریق پست الکترونیک inFo@mlmBook.ir، اقدام نمایند. همچنین میتوانید جهت بررسی مسائل مربوط به کد واحد بازاریابی مشخصات(نام و نام خانوادگی و کدملی) خود را به آدرس Unicode@mlmbook.ir ارسال نمایید.
 
پیوندها