راهنمای استعلام وضعیت کد ملی بازاریابان

راهنمای استعلام وضعیت کد ملی بازاریابان
تاريخ:بيست و دوم ارديبهشت 1400 ساعت 09:02   |   کد : 272   |   مشاهده: 7921
گفتنی است اگر کمتر از 60 روز از عضویت فرد در شرکت دارای مجوز گذشته باشد با ثبت درخواست در دفتر کاری مجازی بلافاصله کدملی فرد جهت عضویت در شرکت بازاریابی جدید آزاد می شود در غیر اینصورت ...

مطابق با اطلاع رسانی های انجام شده، تمامی بازاریابان شرکت ها به منظور اعلام وضعیت ثبت نام و خروج خود از شرکت های بازاریابی شبکه ای در وب سرویس بازرگانی می توانند مشخصات کامل خود را همراه با شماره کد ملی به پست الکترونیکی unicode@mlmbook.ir ارسال کنند. در ادامه وضعیت جایگاه بازاریابی افراد از حیث عضویت در شرکت، ثبت درخواست خروج، ثبت نهایی خروج و امکان ثبت نام در شرکت جدید و ... از طریق ایمیل ارسالی پاسخ داده می شود.
گفتنی است اگر کمتر از 60 روز از عضویت فرد در شرکت دارای مجوز گذشته باشد با ثبت درخواست در دفتر کاری مجازی بلافاصله کدملی فرد جهت عضویت در شرکت بازاریابی جدید آزاد می شود در غیر اینصورت بعد از 15 روز از ثبت درخواست این امکان برای فرد وجود خواهد داشت.

http://mlmbook.ir/News/1/272
Share

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
  
درباره ما
 
  پایگاه اطلاع رسانی فروش مستقیم به آدرس  www.mlmBook.ir، سایت مرجع در زمینه انتشار مقالات آموزشی و تخصصی بازاریابی شبکه ای در ایران است و مخاطبان به منظور ارسال گزارش های تخلف شرکت های دارای پروانه کسب به بخش بازرسی اصناف می توانند از طریق پست الکترونیک inFo@mlmBook.ir، اقدام نمایند. همچنین میتوانید جهت بررسی مسائل مربوط به کد واحد بازاریابی مشخصات(نام و نام خانوادگی و کدملی) خود را به آدرس Unicode@mlmbook.ir ارسال نمایید.
 
پیوندها