چه کسی را به عنوان بالاسری خود انتخاب کنیم؟

چه کسی را به عنوان بالاسری خود انتخاب  کنیم؟
تاريخ:نوزدهم خرداد 1400 ساعت 08:10   |   کد : 318   |   مشاهده: 442
در ابتدای شروع کارتان، در زیر شاخه فردی مناسب ثبت نام کنید، بهتر از آن است که بعد از شروع کارتان بخواهید جا به جا شوید ...

چه کسی را به عنوان بالاسری(حامی و معرف مستقیم) خود انتخاب کنیم

تا به حال در مورد اهمیت زیرمجموعه ها و اینکه چه افرادی برای این کار مناسب هستند؛ مطالب زیادی را دیده و شنیده اید، اما شاید کمتر کسی در مورد اهمیت انتخاب یک بالاسری خوب برایتان گفته باشد و یا حتی در جایی به صورت مبسوط به آن پرداخته شده باشد. در این مطلب قصد داریم موضوع متفاوتی را بیان کنیم و آن نکات مهم در انتخاب بالاسری(حامی و معرف مستقیم)  و شریک کاری تان است.
داشتن یک همکار خوب و بالاسری بافراست و آشنا به اصول کار عاملی مهم در دست یابی شما به موفقیت است.
اینکه در ابتدای شروع کارتان، در زیر شاخه فردی مناسب ثبت نام کنید، بهتر از آن است که بعد از شروع کارتان بخواهید جا به جا شوید؛ چرا که اولاً امری غیر اخلاقی است چون بالاسری شما زمان و انرژی برای ثبت نام و آموزش شما صرف کرده است و در ثانی برای کسب و کارتان ایجاد مشکل شده و وقفه در مسیر رسیدن به موفقیت تان خواهد افتاد.
قبل از انتخاب بالاسری و یا شریک کاری تان تحقیقات لازم را انجام دهید و فردی را انتخاب کنید که با او شباهت هایی داشته باشید و با سبک کاری و شخصیت او آشنا شوید.

مارک یارنل توصیه کرده فردی را به عنوان بالاسری انتخاب کنید که 3 ویژگی زیر را داشته باشد:

  1. حاضر باشد با مشتریان کلیدی شما صحبت کند و برای این کار وقت بگذارد.
  2. درآمد واقعی مناسبی داشته باشد تا بتواند نمایانگر پتانسیل درآمدی شرکت باشد.
  3. شخصیت انعطاف پذیری داشته باشد.

یکی از عوامل کلیدی در موفقیت شما، داشتن شخص سومی است که به گفته های شما اعتبار ببخشد و با صداقت پتانسیل درآمدی شرکت تان را به نمایش بگذارد. اگر افرادی در بالاسری شما قرار داشته باشند که نخواهند به تماس های شما پاسخ دهند و یا با مشتریان شما صحبت کنند، انتخاب بد شما است. افراد لایق در بازاریابی شبکه ای افرادی هستند که برای همکاران زیر مجموعه شان وقت می گذارند و می دانند موفقیت در این کسب و کار با کمک به افراد زیر مجموعه به دست خواهد آمد.

نکات مهمی که در انتخاب یک بالاسری خوب باید مورد توجه قرار دهید، عبارتند از:

  1. به دنبال بالاسری باشید که به موفقیتی که شما می خواهید شخصاً به آن برسید، دست یافته باشد و بتواند روش های فروش وکارهای لازم را به شما بیاموزد.
  2. فرد منتخب شما باید درآمد واقعی و کافی برای اثبات ظرفیت درآمدی شرکت به مشتریان را داشته باشد.
  3. فرد بالاسری شما باید آماده صحبت کردن با بهترین مشتریان شما باشد و برای این کار با صداقت باشد و وقت بگذارد.
  4. فرد منتخب شما باید شخصیت مثبتی داشته باشد تا بتواند با مشتریان شما به شیوه ای اثربخش ارتباط برقرار کند.
  5. این فرد باید پایبند به اصول اخلاقی باشد و مشتریانی را که به آن ها برای دادن اطلاعات معرفی می کنید، نرباید.
  6. فردی را انتخاب کنید که به موفقیت شما علاقه مند باشد و بتوانید به عنوان فرد زیر شاخه به او اعتماد کنید.

هیچ کس در کسب و کار بازاریابی شبکه ای به اندازه بالاسری تان اهمیت ندارد. زمانی بدون داشتن یک بالاسری خوب می توانید موفق شوید که کارآفرینی برجسته با مهارت های ارتباطی قوی باشید وگرنه شانس شما برای موفقیت کم خواهد بود؛ پس فردی بافراست، انعطاف پذیر و اخلاق مدار را به عنوان بالاسری تان انتخاب کنید.

 

http://mlmbook.ir/News/1/318
Share

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
  
درباره ما
 
  پایگاه اطلاع رسانی فروش مستقیم به آدرس  www.mlmBook.ir، سایت مرجع در زمینه انتشار مقالات آموزشی و تخصصی بازاریابی شبکه ای در ایران است و مخاطبان به منظور ارسال گزارش های تخلف شرکت های دارای پروانه کسب به بخش بازرسی اصناف می توانند از طریق پست الکترونیک inFo@mlmBook.ir، اقدام نمایند. همچنین میتوانید جهت بررسی مسائل مربوط به کد واحد بازاریابی مشخصات(نام و نام خانوادگی و کدملی) خود را به آدرس Unicode@mlmbook.ir ارسال نمایید.
 
پیوندها