اهمیت آموزش در بازاریابی

اهمیت آموزش در بازاریابی
تاريخ:بيست و سوم فروردين 1400 ساعت 14:59   |   کد : 92   |   مشاهده: 538
یکی از مؤلفه های دست یابی به موفقیت در هر کسب و کاری یادگیری مداوم است. وقتی به زندگی افراد موفق توجه کنید ...
یکی از مؤلفه های دست یابی به موفقیت در هر کسب و کاری یادگیری مداوم است. وقتی به زندگی افراد موفق توجه کنید، می بینید که یک ویژگی در همه آن ها مشترک است و آن یادگیری هر روزه و به دنبال رشد بودن است. افراد موفق، افراد کاملی هستند که خودشان را نادیده نگرفته اند و بخشی از وقت و درآمدشان را به پیشرفت فردی شان اختصاص داده اند.
شما به عنوان بازاریاب مشغول فعالیت در صنعتی پویا هستید. صنعتی که هر روزه پیشرفت جدیدی را کسب می کند و کار تکراری پاسخگوی کسب موفقیت در آن نیست. همانند سایر کسب و کارها برای این که بتوانید در این کسب و کار هم موفق شوید باید بر روی رشد شخصی تان سرمایه گذاری کنید. موفقیت شما با تلاش بدست می آید؛ اشتیاق شما به آموختن و اعمال مهارت ها، شما را در رسته افراد موفق قرار می دهد.

راه کارهای زیر را برای رشد فردی تان به کار بگیرید:
1. به دنبال ایجاد تغییر باشید. هر تغییری می تواند برای شما منفعت کاری ایجاد کند. محصولات جدید شما را به سمت مشتریان جدید سوق داده و مشتریان جدید به همکاران جدید تبدیل می شوند. حرکت در مسیرهای جدید و به کارگیری روش های نو در کار، فرصت های جدیدی را برای شما ایجاد می کند.
2. ایده های جدید را یاد بگیرید و به دنبال اطلاعات به روز باشید؛ این کار باعث می شود کارها را به روش تکراری انجام ندهید و همیشه هیجان و اشتیاق در کارتان وجود داشته باشد. روش های تکراری در انجام کارها منجر به از دست دادن پیشرفت در این حرفه می شود.
3. در کلاس ها، جلسات آموزشی و همایش های آموزشی که به شما پیشنهاد می شود، شرکت کنید. در آموزش های داده شده به دنبال نکات کلیدی باشید که بتوانید در حرفه ی خود به کار ببندید. یک ایده ی به کار گرفته شده، نتایج بهتری نسبت به ایده های جدید محبوس شده در دفتر یادداشت شما ایجاد می کند. ساعات آموزشی را جزو ساعات کاری تان حساب نکنید. برنامه ی زمان بندی آموزشی شما هر چه که هست نباید کار مشتریان، همکاران احتمالی و گروه خود را از قلم بیندازید.
4. از کتاب های آموزشی و سخنرانی های افراد موفق در این حرفه استفاده کنید. انرژی و انگیزه ای که این منابع آموزشی فراهم می کنند به اندازه ایده های آن ها مفید و الهام بخش هستند. گوش دادن به تجربیات افراد موفق در این حرفه و نحوه رویارویی آن ها با چالش های پیش روی شان کمک به توانمندی شما در مواجه با چالش های مشابه می کند.
5. با افراد با استعداد و همفکر، همکاری و نشست و برخاست داشته باشید. نگرش و پویایی آن ها با این همکاری به شما منتقل می شود. سعی کنید تا جایی که می توانید وقت تان را با افراد منفی و بی انگیزه که شما را پایین می کشند تلف نکنید.

به یاد داشته باشید حتی اگر موفق و پرمشغله هم شوید، باز هم نیاز به آموختن دارید. روزی که از یادگیری دست بردارید، رشد تان متوقف می شود و روزی که رشد نکنید در سرازیری رکود قرار خواهید گرفت.

 

http://mlmbook.ir/News/1/92
Share

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
  
درباره ما
 
  پایگاه اطلاع رسانی فروش مستقیم به آدرس  www.mlmBook.ir، سایت مرجع در زمینه انتشار مقالات آموزشی و تخصصی بازاریابی شبکه ای در ایران است و مخاطبان به منظور ارسال گزارش های تخلف شرکت های دارای پروانه کسب به بخش بازرسی اصناف می توانند از طریق پست الکترونیک inFo@mlmBook.ir، اقدام نمایند. همچنین میتوانید جهت بررسی مسائل مربوط به کد واحد بازاریابی مشخصات(نام و نام خانوادگی و کدملی) خود را به آدرس Unicode@mlmbook.ir ارسال نمایید.
 
پیوندها