معرفی شرکت های بازاریابی شبکه ای

وور ورک (vorwerk)

وور ورک (vorwerk)
تاريخ:يازدهم مهر 1397 ساعت 08:49   |   کد : 963   |   مشاهده: 128
وور ورک (vorwerk) شرکت بازاریابی چندسطحی بین المللی است. تجارت اصلی این شرکت فروش مستقیم محصولات مختلفی چون لوازم خانگی (جاروبرقی kobold)، لوازم آرایشی و لوازم آشپزخانه است.
Vorwerk یک شرکت بین المللی فروش مستقیم است که محصولات متنوعی را عرضه می کند و دفتر مرکزی آن در Wuppertal آلمان مستقر است. تجارت اصلی این شرکت فروش مستقیم محصولات مختلفی چون لوازم خانگی (جاروبرقی kobold)، لوازم آرایشی و لوازم آشپزخانه است. 
Vorwerk در سال 1883 تاسیس شد و بیش از 1200 نفر نیروی کار تمام وقت و بیش از 600 هزار نفر نیروی فروش مستقل (بازاریاب) در بیش از 70 کشور در سراسر جهان را به خدمت گرفته است و هم اکنون چهارمین شرکت فروش مستقیم در جهان می باشد. 
 
 

لازم به ذکر است که جداول آماری فوق الذکر در خصوص 4 شرکت برتر فروش مستقیم دنیا در سه سال گذشته، مربوط به آمار منتشر شده در مجله دی اِس اِن بر اساس مستندات اظهاری شرکت ها می باشد.

 

http://mlmbook.ir/News/1/963
Share

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
  
درباره ما
 
  پایگاه اطلاع رسانی فروش مستقیم به آدرس  www.mlmBook.ir، سایت مرجع در زمینه انتشار مقالات آموزشی و تخصصی بازاریابی شبکه ای در ایران است و مخاطبان به منظور ارسال گزارش های تخلف شرکت های دارای پروانه کسب به بخش بازرسی اصناف می توانند از طریق پست الکترونیک inFo@mlmBook.ir، اقدام نمایند. همچنین میتوانید جهت بررسی مسائل مربوط به کد واحد بازاریابی مشخصات(نام و نام خانوادگی و کدملی) خود را به آدرس Unicode@mlmbook.ir ارسال نمایید.
 
پیوندها