ناتورا Natura هفتمین شرکت برتر فروش مستقیم دنیا

ناتورا  Natura هفتمین شرکت برتر فروش مستقیم دنیا
تاريخ:چهاردهم اسفند 1397 ساعت 11:05   |   کد : 969   |   مشاهده: 1405
ناتورا، (Natura) بزرگترین شرکت تولید لوازم آرایشی و بهداشتی برزیلی است، که در زمینه تولید، بازاریابی و فروش محصولات آرایشی-بهداشتی فعالیت می نماید.
ناتورا، (Natura) بزرگترین شرکت تولید لوازم آرایشی و بهداشتی برزیلی است، که در زمینه تولید، بازاریابی و فروش محصولات بهداشتی، عطر، محصولات مراقبت از پوست و مو و سایر کالاهای مصرفی بر پایه مواد آرایشی و بهداشتی، فعالیت می‌نماید. شرکت ناتورا در سال ۱۹۶۹ توسط لوئیز سئابرا تأسیس شد و در حال حاضر دارای شبکه گسترده‌ای بالغ بر ۱٫۲ میلیون فروشگاه و عامل فروش می‌باشد، که به صورت تک سطحی فعالیت می کند و در کشورهای مکزیک، فرانسه، کلمبیا، شیلی، برزیل، آرژانتین، بریتانیا، پرو، استرالیا وایالات متحده آمریکا مستقر می‌باشند. دفتر مرکزی این شرکت در شهر کاجامار، برزیل قرار دارد و سهام آن، از سال ۲۰۰۴ در بازار بورس سائوپائولو معامله می‌شود.
 

http://mlmbook.ir/News/1/969
Share

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

 
درباره ما
 
  پایگاه اطلاع رسانی فروش مستقیم به آدرس  www.mlmBook.ir، سایت مرجع در زمینه انتشار مقالات آموزشی و تخصصی بازاریابی شبکه ای در ایران است و مخاطبان به منظور ارسال گزارش های تخلف شرکت های دارای پروانه کسب به بخش بازرسی اصناف می توانند از طریق پست الکترونیک inFo@mlmBook.ir، اقدام نمایند. همچنین میتوانید جهت بررسی مسائل مربوط به کد واحد بازاریابی مشخصات(نام و نام خانوادگی و کدملی) خود را به آدرس Unicode@mlmbook.ir ارسال نمایید.
 
پیوندها