چه چیزی را به بازاریابان آموزش دهیم؟

چه چیزی را به بازاریابان آموزش دهیم؟
تاريخ:چهاردهم اسفند 1397 ساعت 14:58   |   کد : 972   |   مشاهده: 1812
الزامات آموزشی برای بازاریابان به صورت اینفوگراف توسط دبیرخانه کمیته نظارت بر بازاریابی شبکه ای ارائه شده است.
رگزاری دوره های آموزشی یکی از وظایف شرکت ­های دارای پروانه کسب بازاریابی شبکه ای به منظور آشنایی بازاریابان جدید الورود با شیوه فعالیت و مفاهیم بازاریابی شبکه ای و مقررات آیین نامه موضوع ماده 87 قانون نظام صنفی و حقوق اولیه آنها است. متأسفانه در برخی شرکت ها نظارت بر دوره های آموزشی بصورت جدی انجام نمی­ شود و این موضوع زمینه بروز برخی از تخلفات را ایجاد می ­­نماید.

به همین منظور، دبیرخانه کمیته نظارت، اینفوگراف­ های آموزشی از مفاهیم اساسی بازاریابی شبکه ای را طراحی و در اختیار شرکت ها قرار داده است و شرکت ها به جهت آموزش و حمایت از بازاریابان، ملزم به چاپ این بنرهای آموزشی و نصب آن در شعب خود می ­باشند.

 

http://mlmbook.ir/News/1/972
Share

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

 
درباره ما
 
  پایگاه اطلاع رسانی فروش مستقیم به آدرس  www.mlmBook.ir، سایت مرجع در زمینه انتشار مقالات آموزشی و تخصصی بازاریابی شبکه ای در ایران است و مخاطبان به منظور ارسال گزارش های تخلف شرکت های دارای پروانه کسب به بخش بازرسی اصناف می توانند از طریق پست الکترونیک inFo@mlmBook.ir، اقدام نمایند. همچنین میتوانید جهت بررسی مسائل مربوط به کد واحد بازاریابی مشخصات(نام و نام خانوادگی و کدملی) خود را به آدرس Unicode@mlmbook.ir ارسال نمایید.
 
پیوندها