WFDSA و ماموریت های آن

WFDSA و ماموریت های آن
تاريخ:بيست و چهارم آذر 1398 ساعت 14:54   |   کد : 981   |   مشاهده: 710
WFDSA در سال 1978 در واشنگتن آمریکا تاسیس و مستقر شد.
WFDSA در سال 1978 در واشنگتن آمریکا تاسیس و مستقر شد.

WFDSA از انجمن های فروش مستقیم و شرکت هایی که عضو آنها هستند در موارد زیر حمایت می کند: 

• حمایت از این صنعت از طریق دولت، رسانه و تاثیرگذاران کلیدی مثل رهبران گروه های دانشگاهی و مصرف کنندگان؛

• توسعه، حفظ و ارتقای بالاترین استانداردهای جهانی برای رفتار اخلاقی و مسئولانه در فروش مستقیم؛

• خدمات رسانی به عنوان منبع جهانی مورد اعتماد برای اطلاع رسانی در حوزه فروش مستقیم؛ 

• تسهیل و تجهیز تعامل بین مدیران شرکت های فروش مستقیم در رابطه با اهمیت این صنعت. 

 

همه اعضای انجمن های فروش مستقیم تفاهم نامه اخلاقی WFDSA را برای فروش مستقیم در تفاهم نامه های ملی خود به عنوان حداقل ملزومات مورد نیاز، پیاده سازی کرده اند.

 همه شرکت های فروش مستقیم پذیرفته اند که در چارچوب این توافق نامه به عنوان شرایط پذیرش و ادامه عضویت در انجمن های ملی حرکت کنند.

WFDSA در سال 1978 در واشنگتن آمریکا تاسیس و مستقر شد. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با WFDSA  می توانید به ، آدرس  www.wfdsa.org مراجعه نمایید. 

 

فروش مستقیم چیست؟

فروش مستقیم در واقع فروش شخص به شخص کالا یا خدمات از طریق نمایندگان مستقل فروش است که گاهی به آنها فروشنده مستقیم، مشاور فروش، توزیع کننده یا عناوین دیگری را اختصاص می دهند.

حجم خرده فروشی جهانی در فروش مستقیم در سال 2016 به میزان 182.6 میلیارد دلار محاسبه شده است. افرادی در هر گروه سنی و با هر موقعیتی توانسته اند در این حرفه موفق باشند. در این حرفه هیچ سطح آموزش یا تجربه یا منابع مالی یا شرایط جسمی خاصی برای کار نیاز نیست.

آنها گاهی برخی از محصولات پرفروش ترین برندهای دنیا در رسته های کالایی مواد غذایی، محصولات مرتبط با زیبایی، لوازم خانگی، جواهرات، پوشاک، دکوراسیون خانگی، انرژی، خدمات ارتباطی و مخابرات، خدمات حقوقی، خدمات مالی، بیمه ای و سایر خدمات را به فروش می رسانند.

فروشندگان مستقل از طریق فروش محصولات درآمد کسب می نمایند. آنها به فروش مستقیم می پیوندند تا بتوانند فرصت های کسب و کار جدید را برای کسب درآمد اضافی تجربه کنند و یا حتی بتوانند با هزینه بسیار پایین، برای خود تجارتی راه بیاندازند که ریسک کمی دارد و هزینه ای برای آموزش و حمایت از شرکت ها، از آن ها دریافت نمی کنند.

برخی افراد فقط برای خرید محصولات منحصر به فرد و خدمات که در فروش مستقیم با تخفیف ارائه می شود، به این حرفه می پیوندند.

 

چرا فروش مستقیم در سراسر جهان طرفدار دارد؟

• یک راه کم خطر برای داشتن یک تجارت منحصر به فرد است که اگر فعالیت و سرمایه گذاری در آن انجام شود، زمان کمی برای بازگشت سرمایه و سوددهی نیاز دارد.

• این حرفه فرصتی برای توسعه مهارت های جدید توسط لیدرهای با تجربه ایجاد می کند.

• کسب درآمد در آن متناسب با تلاش فرد می باشد. سطح موفقیت بستگی به اینکه چقدر فرد تلاش می کند، خواهد داشت.

• این حرفه فرصت هایی را برای افزایش روابط اجتماعی با مردم فراهم می کند.

• یک برنامه کاری منعطف را ایجاد می کند.فروشندگان مستقیم انتخاب می کنند که چه زمانی و چه میزان کار کنند و اینکه انتخاب می کنند که نیمه وقت کار کنند یا تمام وقت.

• این حرفه می تواند یک درآمد اضافی ایجاد کند. فروشندگان مستقیم اهداف خود را بر روی درآمد و چگونه رسیدن به این درآمد تنظیم می کنند.

http://mlmbook.ir/News/1/981
Share

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

 
درباره ما
 
  پایگاه اطلاع رسانی فروش مستقیم به آدرس  www.mlmBook.ir، سایت مرجع در زمینه انتشار مقالات آموزشی و تخصصی بازاریابی شبکه ای در ایران است و مخاطبان به منظور ارسال گزارش های تخلف شرکت های دارای پروانه کسب به بخش بازرسی اصناف می توانند از طریق پست الکترونیک inFo@mlmBook.ir، اقدام نمایند. همچنین میتوانید جهت بررسی مسائل مربوط به کد واحد بازاریابی مشخصات(نام و نام خانوادگی و کدملی) خود را به آدرس Unicode@mlmbook.ir ارسال نمایید.
 
پیوندها