آمار انجمن جهانی فروش مستقیم در سال 2018

آمار انجمن جهانی فروش مستقیم در سال 2018
تاريخ:بيست و چهارم آذر 1398 ساعت 15:06   |   کد : 985   |   مشاهده: 1461
فدراسیون جهانی فروش مستقیم، نماینده جهانی صنعت فروش مستقیم در بیش از 170 کشور است.
فدراسیون جهانی فروش مستقیم، نماینده جهانی صنعت فروش مستقیم در بیش از 170 کشور است. بیش از 60 انجمن ملی و منطقه ای فروش مستقیم از اعضای wfdsa هستند تا با تلاش برای برآورده کردن بالاترین استانداردهای رفتار اخلاقی، اتحادی برای کشورهای عضو ایجاد و منجر به معرفی و حصول اطمینان در رابطه با این صنعت در سراسر دنیا شوند. 

اصول اخلاقی wfdsa

همه اعضای WFDSA  و شرکت های فروش مستقیم، اصول اخلاقی فروش مستقیم که توسط WFDSA مطرح شده را در اصول اخلاقی شرکت خود به عنوان حداقل موارد مورد نیاز عضویت در WFDSA قرار داده و این اصول را به عنوان شرایط عضویت و تداوم آن در WFDSA پذیرفته اند. 

چرا فروش مستقیم؟ 

• فروش مستقیم یک راه کم ریسک برای داشتن یک تجارت است. می توان این کار را با سرمایه بسیار اندکی آغاز کرد. 

• فروش مستقیم می تواند درآمد اضافی ایجاد کند. فروشندگان مستقیم اهداف خود را برای بدست آوردن درآمد و چگونگی رسیدن به آن تعیین می کنند. 

• فروش مستقیم امکان برنامه فعالیت کاری منعطف را می دهد. فروشندگان مستقیم خودشان تعیین می کنند چقدر و چگونه کار کنند. (تمام وقت یا پاره وقت) 

• فروش مستقیم شانس توسعه و یادگیری مهارت های جدید و کار با لیدرهای باتجربه را می دهد.

• درآمد حاصله برای بازاریابان متناسب با تلاش فرد است. سطح موفقیت در این حرفه به اینکه شخص چقدر کار می کند، بستگی دارد. 

• فروش مستقیم، فروش شخص به شخص محصولات و خدمات توسط فروشندگان مستقل است که گاهی نام آنها را فروشنده مستقیم، مشاوران فروش، توزیع کننده یا بازاریاب یا دیگر عناوین می گذارند. 

در سراسر جهان بیش از 116 میلیون فروشنده مستقل وجود دارد که از طریق فروش مستقیم کسب درآمد می کنند. آنها در سراسر جهان به فروش محصولات مختلف با برندهای متنوع اشتغال دارند. اغلب کالاهایی که در فروش مستقیم به فروش می رسند، شامل رسته هایی چون مواد غذایی، محصولات زیبایی و آرایشی، لوازم خانگی، جواهرات، البسه و پوشاک و دیگر محصولات است. خدماتی که در حوزه فروش مستقیم به فروش می رسند شامل انرژی، مخابرات، برنامه ریزی مالی، بیمه و غیره است. 

بیش از 189 میلیارد دلار در خرده فروشی جهانی در سال 2017 ثبت شده است. 

در ادامه نمودارهای آماری منتشر شده از وضعیت فروش مستقیم در سال 2018 را مشاهده می کنید:                

               

               

http://mlmbook.ir/News/1/985
Share

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

 
درباره ما
 
  پایگاه اطلاع رسانی فروش مستقیم به آدرس  www.mlmBook.ir، سایت مرجع در زمینه انتشار مقالات آموزشی و تخصصی بازاریابی شبکه ای در ایران است و مخاطبان به منظور ارسال گزارش های تخلف شرکت های دارای پروانه کسب به بخش بازرسی اصناف می توانند از طریق پست الکترونیک inFo@mlmBook.ir، اقدام نمایند. همچنین میتوانید جهت بررسی مسائل مربوط به کد واحد بازاریابی مشخصات(نام و نام خانوادگی و کدملی) خود را به آدرس Unicode@mlmbook.ir ارسال نمایید.
 
پیوندها