اخلاق مدارترین شرکت بازاریابی شبکه ای در دنیا

اخلاق مدارترین شرکت بازاریابی شبکه ای در دنیا
تاريخ:يازدهم اسفند 1398 ساعت 11:50   |   کد : 993   |   مشاهده: 1539
در سال 2020 موسسه Ethisphere که رهبر جهانی تعریف استاندارد در شیوه تجارت اخلاقی است، شرکت Natura را به عنوان اخلاق مدارترین شرکت جهان معرفی کرد. 

این شرکت برزیلی از میان 132 شرکت در 21 کشور جهان، برای دهمین بار در عرصه فروش محصولات بهداشتی و سلامت و آرایشی مطرح شد. 

مدیر عامل شرکت Natura در این باره توضیح داد: دیدگاه ما درباره اخلاق و اخلاق مداری فراتر از رعایت هنجارها و قوانین است. این مسئولیت ماست که اخلاق مداری در تمام سطوح شرکت و روابطمان با مخاطبان خود رعایت کنیم. 

پس از 10 سال از به رسمیت شناخته شدن این شرکت، ما همچنان بر تعهد خود برای پایبندی به صداقت در رفتار و عمل و برنامه های مدون برای توسعه پایدار تاکید داریم. 

مبنای طبقه بندی اخلاق مدارترین شرکت ها در جهان بر اساس ساختار موسسه Ethisphere (EQ) یک روش کمی برای اندازه گیری عملکرد یک شرکت به شیوه عینی و استاندارد می باشد. 

فرآیند ارزیابی با بیش از 200 سوال به عنوان یک ساختار عملیاتی برای ضبط کردن و رمزگذاری و قانون گذاری شیوه های رهبری سازمان ها در کلیه بخش های جهان، عمل می کند. 

مدیر اجرایی Ethiphere گفت: من به ناتورا بابت این امر مهم تبریک گفته و این شرکت را تحسین می کنم. زمان آن رسیده است که سازمان هایی را که با چشم انداز بلند مدت با استراتژی های مبتنی بر هدف را بشناسیم که با رفتار و اقدام عملگرا به فعالیت های بزرگی می پردازند. 

 

http://mlmbook.ir/News/1/993
Share

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

 
درباره ما
 
  پایگاه اطلاع رسانی فروش مستقیم به آدرس  www.mlmBook.ir، سایت مرجع در زمینه انتشار مقالات آموزشی و تخصصی بازاریابی شبکه ای در ایران است و مخاطبان به منظور ارسال گزارش های تخلف شرکت های دارای پروانه کسب به بخش بازرسی اصناف می توانند از طریق پست الکترونیک inFo@mlmBook.ir، اقدام نمایند. همچنین میتوانید جهت بررسی مسائل مربوط به کد واحد بازاریابی مشخصات(نام و نام خانوادگی و کدملی) خود را به آدرس Unicode@mlmbook.ir ارسال نمایید.
 
پیوندها