کمک شرکت بازاریابی شبکه ای به بیماران کرونایی

کمک شرکت بازاریابی شبکه ای به بیماران کرونایی
تاريخ:شانزدهم ارديبهشت 1399 ساعت 09:04   |   کد : 997   |   مشاهده: 1670
یکی از شرکت های فروش مستقیم مطرح در دنیا، کمک های خود را برای کمک به مردم ارسال نمود. 
طی بازه زمانی که همه مردم دنیا با بیماری عجیبی درگیر شده اند، اقتصاد در همه دنیا با مشکلاتی مواجه شد و مشکلاتی را برای مردم بوجود آورد. در این بین یکی از شرکت های فروش مستقیم مطرح در دنیا، کمک های خود را برای کمک به مردم ارسال نمود. 

شرکت usana که 16 امین شرکت برتر فروش مستقیم در حال حاضر می باشد، کمک های انسان دوستانه خود را برای کمک به مردم در نقاط مختلف ارسال نمود. 

بنیاد usana و بسیاری از بازارهای بین المللی این شرکت، کمک های قابل توجهی را برای کمک به بیماران کوید 19 (کرونا) اهدا نمودند. 

مدیر ارشد فروش usana در این باره گفت: باعث افتخار است که برای شرکتی کار می کنم که نیازهای مردم را در اولویت قرار می دهد و پاسخگوی تماس برای کمک به دیگران است. من می دانم که کمک های مالی ما و دیگر شرکت ها به حفظ امنیت، تغذیه و سلامت مردم کمک می کند. این شرکت به 600 هزار نفر همکار جهانی در فروش مستقیم کمک می کند و وام می دهد. 

آمریکا

شرکت یوسانا و برنامه kidseat (غذای کودکان) برای هدف فراهم سازی تغذیه و غذا برای کودکان در Utah آمریکا که مردمان فقیر و گرسنه ای دارد، در حال خدمت رسانی است. 

علاوه بر این بنیاد یوسانا و همکاران قابل اعتماد خود در موسسه convoy hope با هم برای فراهم سازی 50000 وعده غذایی برای خانواده های سراسر کشور فعالیت می کنند. 

فیلیپین

دفتر محلی یوسانا در نظر دارد که تجهیزات مراقبت شخصی (مثل ماسک و ضدعفونی کننده) را به مراکز درمانی و کارگران در سراسر کشور اهدا کند. کمک های مالی به میزان 20 هزار دلار بین سه مرکز اصلی مراقبت های پزشکی و بهداشتی تقسیم می شود. 

استرالیا

با هماهنگی بنیاد یوسانا، دفتر این شرکت در استرالیا مبلغ 25 هزار دلار را به بانک غذای استرالیا، که بزرگترین سازمان کمک غذایی به افراد در این کشور است، اهدا می کند. این کمک مالی 50 هزار وعده غذایی را برای افراد نیازمند فراهم می کند و به برنامه اصلی غذای اصلی این کشور و برای برنامه های آتی برای تامین نیازهایش کمک می کند. 

نیوزیلند

سازمان newzelands kids can به مقدار 15000 دلار را از مرکز یوسانا در نیوزیلند کمک دریافت می کند تا 3000 پکیج غذایی ضروری برای کودکان و خانواده های نیازمند آنها تهیه کند. 

چین

Babycare که شرکت تابعه چینی یوسانا است، به همراه همکاران فروش محلی خود، 394.489 دلار را برایبنیاد کاهش فقر چین (cfpa) و کمیسیون بهداشت ملی چین اهدا کردند. این بودجه برای موارد ضروری مثل آمبولانس، دستگاه تنفس مصنوعی، ضد عفونی کننده و ماسک های پزشکی به بیمارستان ووهان چین و سایر بیمارستان های درگیر کرونا ارسال شده است. 

کره

در ماه مارچ، دفتر کره ای یوسانا، یک اهدای سخاوتمندانه از بنیاد usana به مبلغ 116 هزار دلار را به بخش فاجعه اجتماعی daego اهدا کرد. 

 

http://mlmbook.ir/News/1/997
Share

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

 
درباره ما
 
  پایگاه اطلاع رسانی فروش مستقیم به آدرس  www.mlmBook.ir، سایت مرجع در زمینه انتشار مقالات آموزشی و تخصصی بازاریابی شبکه ای در ایران است و مخاطبان به منظور ارسال گزارش های تخلف شرکت های دارای پروانه کسب به بخش بازرسی اصناف می توانند از طریق پست الکترونیک inFo@mlmBook.ir، اقدام نمایند. همچنین میتوانید جهت بررسی مسائل مربوط به کد واحد بازاریابی مشخصات(نام و نام خانوادگی و کدملی) خود را به آدرس Unicode@mlmbook.ir ارسال نمایید.
 
پیوندها