تشویق به خرید مازاد بر نیاز کالا و اجبار در خرید

تشویق به خرید مازاد بر نیاز کالا و اجبار در خرید
تاريخ:پنجم مرداد 1400 ساعت 09:24   |   کد : 1081   |   مشاهده: 784
مطابق با مقررات، تعیین هرگونه برنامه مشخص تحت عنوان استراتژی فروش که منجر به اجبار بازاریاب‌ها به خرید مبلغ مشخصی از سبد کالا ...
مطابق با مقررات، تعیین هرگونه برنامه مشخص تحت عنوان استراتژی فروش که منجر به اجبار بازاریاب‌ها به خرید مبلغ مشخصی از سبد کالا(استراتژی فروش)(بدون در نظر گرفتن نیاز واقعی آن‌ها به محصول) گردد، نقض بند 9 ماده 10 آیین نامه موضوع مواد 12،2و تبصره 87 قانون نظام صنفی با عنوان عدم تشویق بازاریابان به خرید محصولات بیش از توان فروش و یا مصرف شخصی می‌باشد و تخلف محسوب می شود.
همچنین تمامی استراتژی‌های فروش که از جانب شرکت‌های دارای پروانه کسب بازاریابی شبکه ای و یا توسط تیم‌های فروش در شعب ارائه می‌شود نمی‌بایست منجر به اجبار در خرید و همچنین القای خرید در مبالغ مشخص در هر یک از گروه‌های فروش برای بازاریابان شرکت شود.
لذا در صورت تعیین مبلغ خرید مشخص برای ملحق شدن یک بازاریاب به شرکت، این مورد طبق بند 2و3 بخش الف ماده 13 آیین نامه فوق الذکر مصداق اخطار کتبی بر اساس تصمیم کمیته نظارت خواهد بود.

http://mlmbook.ir/News/1/1081
Share

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

 
درباره ما
 
  پایگاه اطلاع رسانی فروش مستقیم به آدرس  www.mlmBook.ir، سایت مرجع در زمینه انتشار مقالات آموزشی و تخصصی بازاریابی شبکه ای در ایران است و مخاطبان به منظور ارسال گزارش های تخلف شرکت های دارای پروانه کسب به بخش بازرسی اصناف می توانند از طریق پست الکترونیک inFo@mlmBook.ir، اقدام نمایند. همچنین میتوانید جهت بررسی مسائل مربوط به کد واحد بازاریابی مشخصات(نام و نام خانوادگی و کدملی) خود را به آدرس Unicode@mlmbook.ir ارسال نمایید.
 
پیوندها