اخطار کتبی به شرکت طراحان پوشش ستاره

اخطار کتبی به شرکت طراحان پوشش ستاره
تاريخ:هجدهم خرداد 1401 ساعت 09:05   |   کد : 1155   |   مشاهده: 1013
کمیته موصوف پس از استماع دفاعیه کتبی و حضوری مدیرعامل شرکت، ارتکاب تخلف پرداخت کمیسیون و پاداش و جذب بازاریاب بدون اتصال وب‌سایت ....
بر اساس رای دبیرخانه کمیته نظارت بر عملکرد شرکت های بازاریابی شبکه ای:

با توجه به بند (9) مصوبات مورخ 24/02/1401 کمیته نظارت موضوع ماده (15) آیین نامه مواد(2)، (12) و تبصره ماده (87) قانون نظام صنفی و پیرو تفهیم تخلفات موضوع نامه شماره 152493/60 مورخ 24/06/1400 به اطلاع می‌رساند؛ کمیته موصوف پس از استماع دفاعیه کتبی و حضوری مدیرعامل شرکت، ارتکاب تخلف پرداخت کمیسیون و پاداش و جذب بازاریاب بدون اتصال وب‌سایت شرکت­ به سامانه unicode.mimt.gov.ir و تخصیص کد واحد بازاریابی، موضوع بند(2) ماده(10) و تبصره ذیل آن و بند(12)بخش (الف) ماده(13)آیین نامه مذکور را محرز و رأی به اخطار کتبی صادر نمود.

ضمناً؛ شرکت باید بر اجرای تمامی قوانین و مقررات این حوزه علی الخصوص بر فعالیت بازاریابان خود نظارت مؤثری داشته باشد همچنین براساس تبصره (2) بخش (الف) ماده (13) آیین­نامه، شرکت موظف است ظرف مدت (20) روز عملکرد خود را اصلاح و نتیجه را اعلام نماید. در غیر اینصورت نسبت به تعلیق و تغییر رنگ نماد به زرد آن شرکت اقدام خواهد شد.

این رأی وفق بند (2) ماده (10) و تبصره (2) ماده (16) قانون تشکیلات و آیین دادرسی دیوان عدالت اداری ظرف مهلت (3) ماه پس از ابلاغ، در دیوان عدالت اداری قابل اعتراض است.

http://mlmbook.ir/News/1/1155
Share

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

 
درباره ما
 
  پایگاه اطلاع رسانی فروش مستقیم به آدرس  www.mlmBook.ir، سایت مرجع در زمینه انتشار مقالات آموزشی و تخصصی بازاریابی شبکه ای در ایران است و مخاطبان به منظور ارسال گزارش های تخلف شرکت های دارای پروانه کسب به بخش بازرسی اصناف می توانند از طریق پست الکترونیک inFo@mlmBook.ir، اقدام نمایند. همچنین میتوانید جهت بررسی مسائل مربوط به کد واحد بازاریابی مشخصات(نام و نام خانوادگی و کدملی) خود را به آدرس Unicode@mlmbook.ir ارسال نمایید.
 
پیوندها