برخورد با شرکت‌های بازاریابی شبکه‌ای غیرمجاز و هرمی

برخورد با شرکت‌های بازاریابی شبکه‌ای غیرمجاز و هرمی
تاريخ:هفتم دی 1401 ساعت 15:32   |   کد : 1183   |   مشاهده: 875
بسیاری از شرکت های هرمی با استفاده از شعارها و تبلیغات بازاریابی شبکه ای در حال جذب جوانان هستند اما هیچ کدام از آنها شرکت های بازریابی شبکه ای نبوده ...
به گزارش ایران هشدار، سردار محمد قنبری، رئیس پلیس آگاهی فراجا در این باره گفت: در راستای طرح شناسایی و پلمب شرکت های بازاریابی شبکه ای غیرمجاز و دسیسه های هرمی، مرحله ششم این طرح با استفاده از امکانات و ظرفیت پلیس های تخصصی به مدت ۶ روز از ۱۲ تا ۱۷ آذر ماه سال جاری در سراسر کشور  اجرا شد و طی آن ۷۳ نفر دستگیر و هفت شرکت بازاریابی شبکه ای غیرمجاز و ۱۱ مکان دسیسه‌های هرمی پلمب شد.
وی افزود: بیشترین آمار دستگیری و کشفیات به ترتیب مربوط به استان های تهران (۲۰ نفر)، گیلان (۱۷ نفر)، خراسان رضوی (۱۶ نفر)، اصفهان (۵ نفر)، کرمانشاه (۴ نفر) و البرز (۳ نفر) می باشد.

به گفته سردار قنبری، بسیاری از شرکت های هرمی با استفاده از شعارها و تبلیغات بازاریابی شبکه ای در حال جذب جوانان هستند اما هیچ کدام از آنها شرکت های بازریابی شبکه ای نبوده و حتی مجوزی در این خصوص فعالیت ندارند.
رئیس پلیس آگاهی فراجا ضمن توصیه به افراد به اینکه به هر شرکتی که از طریق فضای مجازی با عنوان بازاریابی هستند اعتماد نکنید، گفت: امید است شهروندان به ویژه جوانان تحصیل کرده و جویای کار تجارب تلخ افراد فریب خورده شرکت های هرمی را سرلوحه خود قرار دهند تا زمینه برای سودجویی افراد شیاد و کلاهبردار بسته شود.

http://mlmbook.ir/News/1/1183
Share

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

 
درباره ما
 
  پایگاه اطلاع رسانی فروش مستقیم به آدرس  www.mlmBook.ir، سایت مرجع در زمینه انتشار مقالات آموزشی و تخصصی بازاریابی شبکه ای در ایران است و مخاطبان به منظور ارسال گزارش های تخلف شرکت های دارای پروانه کسب به بخش بازرسی اصناف می توانند از طریق پست الکترونیک inFo@mlmBook.ir، اقدام نمایند. همچنین میتوانید جهت بررسی مسائل مربوط به کد واحد بازاریابی مشخصات(نام و نام خانوادگی و کدملی) خود را به آدرس Unicode@mlmbook.ir ارسال نمایید.
 
پیوندها